Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mysz_Ka0613

Wyjazd za granicę na wakacje w ciemno

Polecane posty

W tym roku po skończeniu 3 klasy zawodowej mając już 19 lat, na wakacjach planuję wyjechać za granicę do Afryki tak na tydzień zobaczyć, zwiedzić, porobić trochę zdjęć, poopalać się, pomieszkać ( oczywiście zabiorę torbę z wyżywieniem ). Pieniążki już zbieram od zimy do tej pory więc z tym nie mam problemu. Zamierzam tam pojechać sama w ciemno. Wiem, że to trudne i ryzykowne zwłaszcza do Afryki gdzie nie panują dobre warunki. Chodzi mi o to, żeby tylko zwiedzić i zobaczyć tam ludzi, ogólnie ten kontynent. Do ciepłego klimatu jestem już przyzwyczajona od 3 lat pracując w wysokiej temperaturze. Lubię gorący klimat i to moje marzenie, żeby wyjechać tam chociaż na tydzień. Tylko nie wiem co trzeba wziąć ze sobą z dokumentów i czym dojechać. Znam trochę język angielski to będę próbować się dogadać z ludźmi. Tylko nie wiem jak się za to zabrać na początku. Nie chcę odpowiedzi typu: "Wrócisz z dzieckiem murzynkiem", " zostanę pożarta przez tygrysa" lub dostanę HIVA czy innego syfa. O to już się nie będę martwić bo się zabezpieczę przed chorobami. Spać mogę wszędzie, gdzie mnie przyjmą na tydzień, a jak nie to i tak nie zaszkodzi mi spanie na piasku, lub wezmę sobie tam namiot. Chodzi mi tylko o to jakie dokumenty i jak się tam dostać i tyle. Proszę potraktować to pytanie poważnie mimo, że jest dziwne. A napisałam właśnie na tym forum bo na innych śmiali się i głupio odpowiadali na moje pytania. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na każdym forum odpowiedzą ci podobnie. Jeśli chcesz naprawdę zwiedzić Afrykę, skontaktuj się z zakonnicami, które prowadzą w Afryce misje. Jedyna szansa, żeby sporo Afryki zobaczyć, to wolontariat w takich misjach. Ale łatwo nie będzie. Wyjazd na własną rękę, samemu, bez ekipy na sto procent zakończy się dla ciebie tragicznie. Nie, nie tylko cię zgwałcą, ale okradną i po prostu zabiją. Chcesz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa zabezpieczysz sie przed HIV i gwałtem :D:D na pewno :D co za pusta idiotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to durne i naiwne istoty, a niech jedzie, stado czarnych za darmo sobie porooha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy zabrała ze sobą dokumenty z offshoreidcardscom. Ja bez dowodu z tej firmy to za granicę nie wyjeżdżam.Moja znajoma pojechała na pewniaka na wakację do Hiszpanii okradli ją i miała mega problem z powrotem do Polski a jakby miała dowodzik kolekcjonerski tak jak ja to nie byłoby problemu tym bardziej, że ten dowód niczym nie różni się od oryginału.Jakość ma niesamowitą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak zrobiłam z holandią. uwielbiam to państwo bez względu na to, jaki jest to region. Kultura, czystość, obyczaje, zwyczaje...jedzenie :) w tym roku też jedziemy w ciemno. Kupiłam już bilety http://busypolska-holandia.pl/ i siu. Przygodo witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnij w holandii kanalio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamprt
Jesli planujesz taki wypad to zainwestuj w dobre ubezpieczenie i przede wszystkim dokumenty z dokumencikpl. Nigdy nie wiesz co moze Cie spotkac, a takie duplikaty sie bardzo przydaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnij za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha do afryki to ty jedziesz ale na murzynskie kuutasy przyznaj się

a nie pozwiedzać 

tyle zajeebistych miejsc a ona do afryki na zwiedzanie jedzie i to sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

To zależy dokąd w Afryce się wybierasz. Są miejsca mniej lub bardziej cywilizowane. Generalnie tam gdzie jest islam tam jest gnój i brud. Ci ludzie nie stworzyli niczego w ciągu ostatnich kilkuset lat. Nie jedź do Egiptu, bo srodze się rozczarujesz. Nędza, brud i paskudni ludzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwne ...ki

Niech jedzie do południowej afryki, tam stado babmusów jej szpare przeora za darmo, moc wrażeń będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kittis

ja pojechałam po raz pierwszy z Coral Travel za granicę i nie żałuję. Bo przyjemnie było, dobrze zorganizowane i bezpiecznie! takie wakacje to ja bardzo lubię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena

Wszędzie tylko nie do krajów muzułmańskich! Niestety byłam i do dziś dnia nie mogę się otrząsnąć. Co za syf!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×