Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

10 dniowa metamorfoza w domu od 03.04.2017 ktos chetny

Polecane posty

Sprawdź nową metodę odchudzania:) Sama schudłam 9kilogramów w 32dni ale można dużo szybciej i więcej! Polecam Kochane :) w miejsce kropka wstawiamy kropkę cutso/gZUng

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 38
No niestety, ale ja kolejny raz dokonałam beznadziejnego wyboru. Tym razem dużo pieniędzy wydałam na Liporedium. Co się okazuje, ten suplement to totalna lipa! Nie udało mi się wziąć więcej niż jednego opakowania, bo tak bolał mnie brzuch po przyjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingus82
Każdy kiedyś źle wybrał jak kilka razy również nabrałam się na reklamę jakiegoś suplementu!!! Ale odkąd przyjmuję suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl wiem, że są prawdziwe suplementy i działają tak jak mówią! Sama schudłam 15kg w 3 miesiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o metamorfozę to ja jestem zachwycona tą, którą zrobiono mi w http://cortedelsole.pl/ . Muszę przyznać, że znakomicie to wyszło i świetnie teraz wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×