Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Syn mnie szantażuje

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio syn przyłapał mnie nago przed kamerką internetową gdy pieściłam się dla przyjaciela. I nagrał telefonem . Zarządał abym i dla niego to robiła to nie powie ojcu co wyprawiam. Niestety zgodziłam się po kilku minutach wyjął członka ze spodni i kazał go lizać potem wsadził mi go do buzi i w końcu wystrzelił mi w usta. Gdy skończył powiedział że dobrze sie spisałam i będziemy robić to częściej. A ostatnio nie wiem czy to był tylko żart ale powiedział że może przyjdzie z kumplem . Co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karm ananasem go to słodsza będzie... przyjaciel namówił do tego? mógł również nagrać co nadawałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powinien być zaszczyt dla Ciebie króliczku ja przeleci kolega syna. Takie młode ciałko. Zapewne smak nektaru jak ci strzelił w usta był smaczny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak namawiał i w końcu uległam on trzepał przed kamerką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno przyjaciel nie nagrywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak miałam tylko z sąsiadem widział przez okno jak obciągałam kochankowi i też to nagrał i przyszedł powiedział że jestem zdzirą i skoro kochankowi moge to i jemu też i albo seks albo powie mężowi. I brał mnie jak suke jak chciał i kiedy chciał. Wsadzał mocno i głęboko a potem mu obciągałam. W końcu zajął miejsce kochanka teraz sama do niego chodzę żeby mnie rżną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do psychiatry szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadna baba nawet najbardziej zepsuta nie wymyśliła by takiej prowokocji ale to forum juz od dawna nie jest kobiecym forum, tylko waszym, wy męskie ci/pki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nick

Dobrze szczuł robi ...y trzeba gnebic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.04.2017 o 02:49, Gość gość napisał:

Ostatnio syn przyłapał mnie nago przed kamerką internetową gdy pieściłam się dla przyjaciela. I nagrał telefonem . Zarządał abym i dla niego to robiła to nie powie ojcu co wyprawiam. Niestety zgodziłam się po kilku minutach wyjął członka ze spodni i kazał go lizać potem wsadził mi go do buzi i w końcu wystrzelił mi w usta. Gdy skończył powiedział że dobrze sie spisałam i będziemy robić to częściej. A ostatnio nie wiem czy to był tylko żart ale powiedział że może przyjdzie z kumplem . Co mam robić

A w tej bajce był smok 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Szamir napisał:

A w tej bajce był smok 😀

Uurrrraaaaaaa!!!!

WAKACJE!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×