Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

7 msc dziecko

Polecane posty

Gość gość

Witam moja córeczka ma 7 msc żyje według planu dnia: 8:00 Pobudka mleko+kaszka 210ml 10:00 II śniadanie (zazwyczaj jogurt) 11-12 I drzemka 13:00 Obiad 180ml 14:00 deserek (zazwyczaj są to owoce lub kaszka) 16:00 mleko120ml+kaszka 16:30-18:00 II drzemka 18:30 Kąpiel 19:00 mleko 150ml+kaszka ok 20:00 sen I tak śpi całą noc spacery są o różnych porach :) I tu moje pytanie czy Maja nie pije za mało mleczka? Mleko pije z odrobiną ok 1 małej łyżeczki kaszki owocowej bo samego mleka nie chce w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie za dużo tej kaszy na mleku? Trzeba troche bardziej urozmaicać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tej kaszki do mleka jest niewiele po łyżeczce tylko do każdego mleka samej kaszki na gęsto raczej nie jada nie przepada co innego mogłaby zjeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kasze na mleku daje na śniadanie a na wodzie na kolacje ale w ciagu dnia i noc pierś na żądanie. W dzień 2 x obiad, jogurt, deserek owocowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile wasza wasze 7 msc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te kaszki mocno tuczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko 7 mc powinno mieć juz rozszerzana dietę. Nie za wcześnie na jogurt? Ja podawałam jogurt dopiero po skończeniu roczku. A po 6 mc do 7-8 mc jedno mleko zastąpiłam warzywami, po ok tyg do warzyw zaczęłam co 2 dzień dawać mięso i pierwsze owoce. Po 8 mc mleko dawałam rano, w dzień przed spaniem i wieczorem plus 2 posiłki. Najczęściej 2 śniadanie i obiad... teraz maja 15 mc i jedzą mleko lub kaszkę rano i wieczorem a w dzień " normalne" posiłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co dajesz kaszkę do mleka? Ona strasznie zapycha i zawiera dodatkowy cukier. Mleko podajesz mm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem dziecko w tym wieku powinno miec 5 posilkow. 4 mleczne i jeden zwykly. Ile wazy coreczka? Moja 6,5 mc i 9 kg. Duza sie urodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz sa specjalne jogurty dla niemowląt od 6-go miesiąca wzwyż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córeczka waży 8 kg i mierzy 86 cm nie jest gruba bo jest długa :) Jada właśnie te specjalne jogurciki od 6 msc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma 7,5 . Rano mleko 150ml , drugie śniadanie mleko 150ml, obiad kolo 180ml, deser owoc albo jogurcik, podwieczorek kaszka, kolacja mm 180ml. Do picia woda. Czasem sok 100%. Czasem jakis chrupek. W nocy jeszcze pierś. Chce juz odstawic od piersi calkiem ale nie wiem jak sie za to zabrac. W nocy woda do picia? Kolacja pozniej? Moze wiecej jedzenia w ciagu dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te jogurciki np z nestle w kubeczkach maja cukier i ogolnie dlugi sklad, moim zdaniem to taki niezdrowy zapychacz. Moze zobaczcie te jogurty w sloiczkach, tam jest chyba tylko jogurt, owoce i cukier, mozna czasem dac na slodko. Moj w tym wieku mial piers na rzadanie, ok 12 troche owoca i potem obiad, cos probowalam z kaszka ryzowa na kolacje ale mial straszne wzdecia no i nie chcial za bardzo. Jak mial 7 miesiecy to jeszcze duzo rzeczy musialam wprowadzic bo zaczelismy rozszerzac diete po 5,5 miesiaca. Wczesniej nawet buzi nie otworzyl:) jadl wtedy jakies zupki z miesem i sloiki, bardzo malo. A co do mleka to byl na piersi, wiec ciezko mi sie odniesc do mm, ale chyba dziecko powinno miec 4 posilki mleczne (jogurt to tez posilek mleczny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko ma 7 miesiecy i wazy 8360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×