Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beata902

Księgowość Online z CFlow

Polecane posty

Gość Beata902

Witam, posiadam mały biznes i od zawsze miałam dużo problemów z księgowym tzn. koszty, czas, no po prostu więcej traconego niż zdobytego. Kolega polecił mi szybkie i tanie rozwiązanie: serwis CFlow. To nowa usługa online w Polsce na którą długo czekałam. W paru słowach - jest to wirtualny księgowy skierowany do osób wykonujących wolne zawody i posiadających małe biznesy. Można skorzystać z usług takich jak: tworzenie faktur VAT, automatyczne wypełnianie ksiąg podatkowych, rejestracja częściowych płatności i dużo więcej. Przez pierwsze 50 dni usługi są kompletnie darmowe, a po upływie można wybrać pakiet za 29.99 zł (C-Mini) lub 59.99 zł (C-Pro, mój!). Polecam http://cflowapp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TypkaZZZ
CashFlow to można sobie fajnie kontrolować np. z BizIn, w którym wystawiasz faktury i masz wszystko uporządkowane i zarchiwizowane. System jest prosty i intuicyjny, nie trzeba długo uczyć jego obsługi. Potrafi zaoszczędzić mnóstwo czasu, a i pieniędzy też, bo korzystając z biura przez internet podsyłasz im gotowe pliki i tylko muszą Cię rozliczyć :) Ogólnie dla mnie jak najbardziej program na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×