Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

imię dla córki...trudny wybór

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiamy się czy dać córce na imię Paulina, Kamila, Lena, Basia. Które według was imię jest najładniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie Paulina - Paula , Paulinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lena oklepane teraz, Kamila brzydkie, moze byc Paulina lub Basia - to ostatnie jest teraz rzadkie i oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie sztampowe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lena oklepane, Kamila - okropne imie Paulina -ok Basia- ok W ostateczności mając wybór między Pauliną a Basią chyba bym wybrała Paulinę, ale zależy które bardziej pasuje do nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błagam tylko nie Baski, w ciagu tego roku odebrałam chyba z 15 porodów gdzie dziewczyny miały wpisane Basia. Oklepane strasznie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko jesteś w ciaży w którym miesiącu czy tak teoretycznie pytasz? moze to jednak bedzie syn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:15 Imie ma byc ladne,pasowac do dziecka a nie na sile byc oryginalne.Jakbym sama miala przejmowac sie tym,ze iles tam osob posiada juz to samo imie co ja to popadlabym w paranoje.Jezeli rodzice wybieraja imie dla dziecka to przede wszystkim kieruja sie tym czy imie jest ladne a nie ile osob juz je ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 18:15 Imie ma byc ladne,pasowac do dziecka x Dziecko to nie torebka ze buty muszą do niej pasować. Wspolczuje takiego myslenia :o Przez takie ameby miałam 6 Anek w klasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.26 jestem w 7 miesiącu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:28 Jestes strasznie ograniczona umyslowo.Chodzilo mi o to,ze imie ma byc ladne a nie jakies dziwne czy osmieszajace dziecko.To z toba jest cos nie tak skoro porownujesz wybor imienia dla dziecka z wyborem torebki bo ja tak w ogole nie pomyslalam.I co z tego,ze w twojej klasie bylo kilka Anek?Rodzicom tych dzieci spodobalo sie takie imie i takie dali.Masz z tym jakis problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lena jest zbyt popularne , Kamila ładne , Paulina tez ładne , Basia moze być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 18:28 Jestes strasznie ograniczona umyslowo. x Dzieki, mówisz to osobie po doktoracie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego ze dotkorat? chwalisz sie czy zalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:34 A co ma wspolnego twoj doktorat z inteligencja?Tyle co nic.Tytulem nikt inteligencji nie posiadzie.Zreszta,widac to wyraznie po tym jak nazwalas rodzicow dzieci amebami i wywnioskowalas to po tym bo w twojej klasie bylo 6 dziewczynek o imieniu Ania.To bylo bardzo inteligentne z twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie skądże tytuł dr n med moze i kretyn uzyskac. :D Jakos nie widze by duzo osób z dr latało ;) I tak są amebami, bo to głupota nazwac dziecko imieniem które akurat jest modne. Dzieci w szkole są podłe i ta Anki były gnębione. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z innej paki? A jak ma to imię pasować? Być nieosmieszajace, pasować do nazwiska, pasować do imienia rodzeństwa, nie może być w stylu Dzesiki, a nazwisko musi kończyć się na ski. Oto schemat myślenia przeciętnej kafeterianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Najbardziej chyba jestem przekonana do Pauliny i Kamili chociaż Lena i Basia też mi się podobają, ale jednak jakos ta Paulina i Kamila bardziej mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka ma na imie Jaśmina a druga bedzie Kornelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie z tych imion najlepsze jest Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:46 A ty nie rozumiesz,ze inteligencja to nie to samo co zdobyty tytul na studiach.Widac nie rozumiesz.Taka z ciebie inteligentka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 18:46 A ty nie rozumiesz,ze inteligencja to nie to samo co zdobyty tytul na studiach.Widac nie rozumiesz.Taka z ciebie inteligentka. x A ty nie rozumiesz, ze lenistwem zdziałasz jeszcze mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam byc Basia,ale zostalam Agnieszka.Ostatnio moja siostra stwierdzila,ze tez wolalaby miec na imie Agnieszka.Takze kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:07 "Wykształcenie nie pokrywa się z mądrością, znacznie więcej jest ludzi wykształconych niż mądrych." Przeczytaj sobie to zdanie,jesli w ogole zrozumiesz je.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 19:07 "Wykształcenie nie pokrywa się z mądrością, znacznie więcej jest ludzi wykształconych niż mądrych." Przeczytaj sobie to zdanie,jesli w ogole zrozumiesz je.usmiech.gif x Rusz mózgiem bo sama sie zaorałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Paula? Z wymienionych wbieram Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×