Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

imię dla córki...trudny wybór

Polecane posty

Gość gość
19:12 Wiesz co,nie rozsmieszaj mnie.To byl cytat,ktorego ty w ogole nie zrozumialas bo jestes na to zbyt glupia.To jest wlasnie miedzy innymi inteligencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Judyta podoba mi sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula też mi się podoba, tylko wole takie bardziej "nasze" imię. Na samym początku też Kornelia wchodziła w grę, ale jakoś zrezygnowaliśmy z tego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila. Lena i Basia to teraz strasznie popularnie imiona, a nie każde dziecko dobrze się czuje z byciem 6 Kasią w klasie/na podwórku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Emilka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie basia, tylko ohydna BARBARA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 19:12 Wiesz co,nie rozsmieszaj mnie.To byl cytat,ktorego ty w ogole nie zrozumialas bo jestes na to zbyt glupia.To jest wlasnie miedzy innymi inteligencja. x oj babeczke po gimnazjum hemoroidy z zazdrosci ciągną w d***e :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie ciekawi, (pytanie dla osoby z doktoratem) - do czego ma pasowac imie, jesli nie do dziecka? Do szafy, pólbutów czy tez moze do wenezuelskiego serialu? Do dziecka - czyli do jego wygladu i charakteru ( krore prawdopodobnie odziedzicza po przodkach), do jego nazwiska, narodowosci. Te 6 Ann w twojej klasie akurat nie bylo dopasowane do dziecka, bardziej do aktualnej mody i do tego,ze imię ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.39 ale zwracasz się Basia a nie Barbara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilka nie, jakoś to imię nie przemawia do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie wierze ze takie ludzie istnieja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila to śliczne imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:44 Niestety nie trafilas bo po gimnazjum nie jestem,wiec nie osmieszaj sie juz kobieto swoimi glupawymi wywodami.Smiem za to twierdzic,ze ty conajwyzej zawodowke skonczylas a nie studia.Na kafe mozna napisac wszystko anonimowo bo nikt tego nie sprawdzi.Takze mozesz nawet napisac,ze masz tytul profesorski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Lenke w domu Paulina okropne imię Basia śliczne ale może Dorotka Hania fajne takie są a Kamila fu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka mala uwaga do pani,ktora szczyci sie swoim,rzekomym,wyksztalceniem i tytulem doktora.Niejaki Ryszard Petru z partii Nowoczesna posiada ponoc tytul magistra ekonomii,ale wystarczy tylko,ze otworzy gebe i juz od razu slychac jaki z niego debil i nieuk.:-) Takze,niech sie pani tak nie szczyci tym doktoratem bo po pani wypowiedziach mozna stwierdzic,ze jest pani na podobnym poziomie co ten pan.Sloma z butow wystaje,buraczane ego,ale uwaza sie za wszechwiedzacego.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wy dwie! Weszłyście na mój wątek, kłócicie się i robicie wiochę. Jeśli dalej chcecie się spierać która mądrzejsza i która jaką szkołę skończyła to załóżcie swój własny temat! Ja śmiem twierdzić, że ani jedna, ani druga matury nie ma....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:23 To juz nie smiej stwierdzac bo nie wychodzi ci to.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorota i Hanie nie podobają mi się w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta,mialo byc kulturalnie na tym watku i byloby,gdyby jedna pani z doktoratem nie zaczela wyskakiwac ze swoimi "madrymi" tekstami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko tylko nie Hania, imię takie bezdźwięczne takie nijakie tak jak Maja. Mi się najbardziej podoba Kamila a później Paulina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Jagoda?Mozna to zdrobnic jako Jagodka.Znam osobiscie jedna Jagode,pracowalam z nia i dziewczyna do rany przyloz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Zreszta,mialo byc kulturalnie na tym watku i byloby,gdyby jedna pani z doktoratem nie zaczela wyskakiwac ze swoimi "madrymi" tekstami. xxxxxx zawsze się taka znajdzie, która musi się "podbudować". W domu i w pracy jej nie doceniają to chociaż na kafe się dowartościuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malwinka, Joasia, Małgosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila, Paulina, Basia, Lena to są imiona brane pod uwagę przez autorkę. A nie jakieś Hanie, Malgosie, Emilki itp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:53 Oj tam,ale zawsze tez mozna dorzucic cos od siebie.:-) To sie nazywa burza mozgow.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To które Ci się podoba. Ja osobiście dałabym imię, które jak się pisze tak się wymawia. Czyli Basia - Barbara odpada. Lena albo Paulina i te bym wybrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nas będzie Kornelka. Z proponowanych przez Ciebie podoba mi się Basia. Jak można przypasować imię do noworodka? Przecież rodzice mogą być szczupli, matka może tańczyć nawet w balecie, a córka np. Lilianka (co kojarzy mi się eterycznie) może wyrosnąć na zwalistego babochłopa. Można nazwać syna Władysław, bo teraz taka moda wśród "wyższych sfer" ;) a wyrośnie wbrew wszystkiemu taki Władek spod budki z piwem. Noworodek ma czyste konto. Nie wiadomo co z niego wyrośnie. :) O przypasowaniu do nazwiska już lepiej nie wspominać, bo jeśli nosisz ośmieszające to żadne imię nie odwróci od niego uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma 2,5 roku ,ma na imię Magdalena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×