Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lukjsa

Kabina przysznicowa gdzie kupić?

Polecane posty

Gość lukjsa

Wymieniam kabinę na nową, szukam czegoś ciekawego do kwoty 1500zł. Chcę półokgrągłą jeśli znajdzie się jakaś interesująca w tej cenie. Musi mieć wysokość tak minimum 185 cm, bo się mąż nie zmieści w innym wypadku :D W sklepach po których jeździłam samo badziewie szczerze mówiąc i to drogo. Gdzieś w internecie kupie niedrogo jakąś kabinę dobrej marki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizaaak
Półokrągłe z tego co wiem są droższe, ale znajdziesz na pewno do tej kwoty, zobacz w lazienkaplus, tam są same dobre marki, a ceny ogarnięte. Heh mój mąż to by się nie zmiescił nawet do takiej 185cm, ma 190cm wzrostu :D na szczęście mamy kabinę sporą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina288
Nie zawsze chyba są droższe, to zależy. Ja mam kwadratową i tania nie była :D nie wiem w sumie jaka różnica, która jest lepsza? ja myslę, że to zależy od preferencji, co kto lubi. Ja akurat wolę kwadratowe kabiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila9317
ja szukam kabiny z hydromasażem mój mąż się uparł na nią, ja w sumie nie jestem co do niej przekonana. jakieś sugestie dla mnie gdzie taką znajdę dobrej jakości bo nie chcę za 2 lata kupować nowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariskas
Wanny z hydromasażem nie są tanie, ale powiem Ci, że warte swojej ceny :) w sumie to niedrogo trafiłam z tego sklepu kiedyś http://www.lazienkaplus.pl/pl/wanny-z-hydromasazem,16,8,c.html mają dobre ceny to na pewno coś znajdziecie dla siebie, a co do kabiny to autorowi wątku polecam też rozejrzeć się w tym sklepie. Nie dziwię się, że w stacjonarnych nic ciekawego nie znalazłaś bo ja miałam to samo, lazienkaplus to chyba jeden z największych internetowych sklepów z takim wyposażeniem to lepiej tam zamówić niż u jakiegoś podejrzanego typa dwa razy drożej niż w internecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila9317
Mariskas właśnie z mężem przeglądamy produkty w tym sklepie Lazienka Plus i dużo jest na promocji kabin prysznicowych z hydromasażem także najprawdopodobniej się na którąś zdecydujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariskas
A kabiny, sorki a ja ci link dałam do wanny z hydromasazem :D ale cieszę się, że znalazłaś tam coś ciekawego dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówisz chyba o panelu przysznicowym z hydromasażem, nie kabiną z hydromasażem :) to dwie zupełnie inne rzeczy, ale może po prostu źle się wysłowiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przeglądałaś ofertę Elements? Mają spory asortyment i mega ładne inspiracje na wystrój łazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena789
Hej, polecam Elements, tam powinni coś do 1500 spokojnie znaleźć, skoro takiej szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×