Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ogladacie zony Hollywood

Polecane posty

Gość gość

Co myslicie o tych kobietach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze maja zajebiste zyice i chętnie bym się z nimi zamienila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądam i zazdroszczę im, niestety mi się wydaje, że w stanach nie jest wcale tak różowo. jak ktoś jest obrotny i pozna bogatego faceta to może się jednak udać i na ileś tam milionów będą takie przypadki luksusowego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mile zaskoczona, choć wydaje mi się, że większość jest wyrezyserowana, aby było ciekawiej. Normalne babki tylko z dużymi pieniędzmi, co u niektórych wywołuje wielki pu,po, ści, sk. Bo wiadomo , jak jesteś bogaty to musisz kraść, być głupi i samolubny. Polubilam ta babeczke co tka te dywany czy gobeliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JUZ TUTAJ KIEDYS PISALAM ZE DUZO NIE MOGE POWIEDZIEC ALE ZNAM LUDZI , RODZINY KTORE SA BAJECZNIE BOGATE , obracaja miliardami , maja wlasne samoloty posiadlosci w Monaco itd i powiem wam ze zadna z kobiet , zon miliarderow czy milionerow nie zachowuje sie tak jak te polki pokazane w tym programie , dlatego mysle ze albo to jest rezyserowane albo te baby sa tak bezdennie glupi i puste jedynie Helena ktora sama zapracowala na swoja pozycje zachowuje sie normalnie i madrze oraz ta dziewczyna od pieskow ktora teraz bedzie wychodzic za maz za tego hindusa , swoja droga bardzo fajny sympatyczny facet reszta to dno , stare glupie ropuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że ten program to reżyserka od A do Z i że dziwnym trafem w 90% chcą te kobiety tylko imigranci najlepiej zdesperowani Azjaci. PS. Przy takiej kasie mieć włosy jak prliwska ekspiedientka po perhydrolu i wpół rozwalonej trwałej? Hmm, Helenita, Rodrigo i Nicolas są świetni, tak samo Iwona i Reggie. Śmieszy mnie, gdy ta ropucha Monika L. prezentując przerośnięte silikonowe piłki ośmiela się wmawiać, że są sto procent naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałam pierwszą serię. Reżyserka na maxa np. Kasia Wołejnio, wielka aktorka grająca jakieś sekundówki i mająca szczęście, że jej nie wycięli, wychodzi z samochodu, a tu wyskakuje paparazzi jakby była jakąś Angeliną Jolie. Taaa, do tego obowiązkowe "zamrażanie jajeczek" w specjalistycznej klinice, normalnie nowa moda. Druga kobieta, miss Foto (WTF???), sprzed ćwierć wieku zajmuje się oficjalnie projektowaniem biżuteriii, normalnie padłam. Jedyna, która widać ma coś w głowie, i nie żeruje na mężu frajerze to Helena (ta co miała syna Nicolasa czy jakoś tak). Taki program mógł powodować u Polaków opad szczeny na początku lat 90-tych gdy ludzie z wypiekami na twarzy oglądali "Dynastię". Dziś można to pooglądać, by się ponabijać, bo podziwiać nie ma czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Helenite i jej mena uwielbiam Iwona tez robi show

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknęłam przerzucając kanały i uważam, że tak tępych dzid ze świecą szukać. Jak można być takim pustakiem i jeszcze się tym afiszować publicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja patrzę na Iwonę i zastanawiam się jakmożna być ładnym, młodym i przebogatym, a wyglądać tak upiornie, brzydko, tandetnie i tanio. No sorka ale ona wygląda jak jakaś Dżesika z patologii mieszkająca w komunalnej kamienicy dwie przecznice ode mnie. Kłaki wypalone na siwy blond i jakby się dało bardziej to pewnie bardziej by je wypaliła. Do tego te grube czarne krechy na oczach, zez rozbieżny niekorygowany WSTYD przy tej kasie, kur/wa WSTYD!!! i te usta objeżdżane chamsko kontrastową kredką. Ciuchy i dodatki za miliony ale wieją bazarem i wiejską dyskoteką. No tania tirówka. Sorry ale tak ją widzę i nie jestem zazdrosna, bo zaraz na mnie jej fanki napadną. To, że ktoś jest przebogaty to nie znaczy, że zawsze umie o siebie zadbać i wszyscy muszą się nim zachwycać, no wybaczcie ale król jest nagi, nie będę udawać jak reszta dworzan :P tylko o to mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba ją (Iwonę)widziałam ostatnio jak skakałam pilotem po kanałach. Nie oglądam tego ale to co zobaczyłam na ekranie sprawiło,że osłupiałam i zostawiłam na chwilę. Przyjęcie urodzinowe dla pieska...każdy z gości po kolei podchodził,skladal zyczenia i wreczal prezenty potem tort i zabawa oraz sto lat i jeszcze te teksty ''toby to nie jest normal pies, to dziecko nasze'' a jej partner byl wielce obruszony gdy ktos z plynacej obok lodzi krzyknal zyczenia ''wszystkiego najlepszego dla waszego PSA'' no jak to mozliwe ze ich synek zostal nazwany psem...to wszystko przywodzilo mi na mysl impreze urodzinowa dziecka ;-(nadmiar kasy robi kuku w glowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko co piszecie o Iwonie to racja , wlosy i cala reszta tandeta maksymalna ale ja i tak ja lubie , ma swojego bzika na punkcie tych psow no ale sory , ta stara glupia rura co chciala wnusiowi implanty wstawiac nie jest lepsza . Helena to super babka , reszta dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wczoraj ogladalam i lalam ze smiechu , ta stara ponaciagana chyba ma chcice na tego Meksyka( tak sie potocznie mowi ) nudzi sie jak meza nie ma to sobie ogrodnika wziela. Heheheheheh Iwona wyprawiala huczne przyjecie urodzinowe psu i wiecie co pomyslalam , to nie ona jest j******a , ona sie tylko swietnie bawi, to ci ludzie ktorzy przyszli pod krawatem na to rzyjecie sa jebnieci ostro w dekiel . Ja bym nie przyjela zaproszenia na urodziny psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Puczi to nie pies to maly ludz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie podoba się Kinga Korta. Strasznie jest nadeta i zadufana w sobie. Na dodatek probuje Polkom sprzedawac fajansiarskie kosmetyki za krocie , na szcescie nikt nie jest glupi żeby to kupować. Na fb nikt nigdy jej nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga to byla w pierwszym sezonie , teraz mamy inne gwiazdeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz nudy sa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andżela z osp

Tego się nie da oglądać, taki badziewany i sztuczny serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×