Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak sobie radzić z kimś, kto chce nas zniszczyć w pracy?

Polecane posty

Gość gość

Poradźcie mi. Obecnie jestem na wychowawczym, ale wiadomo, że kiedyś wrócę do pracy. Jest tam pewna kobieta, która uwielbia szkodzić innym ludziom i mnie już nie raz zaszkodziła. Jest złym człowiekiem, cieszy się, gdy ktoś ma kłopoty, ale przy tym działa inteligentnie. Ona personalnie nic do mnie nie ma, niczego złego jej nigdy nie uczyniłam, ale wiem, że jak tylko jest okazja, by mi zaszkodzić, ona to robi i wiem, że innym osobom też lubi szkodzić. Jedni się w ogóle nie orientują co ona im robi, inni się jej boją, a jeszcze inni myślą, że jest "równą babką", bo przed nimi taką osobę gra. Kiedyś tak nakłamała na mój temat, że dość poważnie mi zaszkodziła w pracy. Ona wie jak kłamać i do kogo, by zniszczyć drugą osobę i wcale nie przesadzam pisząc to. Wie z kim trzymać i z kim nie zadzierać. Nie wiem jaki jest sposób na kogoś takiego. Nie wystarczy jej unikać. Niestety pracujemy w tym samym pokoju. Serio ciarki mnie przechodzą jak sobie o niej przypomnę, nigdy, przenigdy jeszcze nie spotkałam osobiście takiego człowieka jak ona, o którym myślę, że jest złą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
która ruda czy czarna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mów jej w oczy ze przegina ze jest podła i ze głupio sie bawi czyimś kosztem. Nie okazuj strachu i odrazu demaskuj. Mów głośno ze to widzisz , po prostu otwarta wojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagraj w jej gre.ale jest jeden warunek-obowiązki sluzbowe musisz wykonywac perfekcyjnie aby szef nie mial sie do czego przyczepic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×