Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy To źle ze brzydze się penisów?

Polecane posty

Gość gość
Mnie penisy nie brzydzą, ale brzydzi mnie sperma. Sperma jest najobrzydliwszą ludzką wydzieliną - nie licząc odchodów - ohydna w smaku i zapachu. Nie rozumiem tej "mody" na połykanie tej obleśnej substancji :( Każda kobieta, która twierdzi, że lubi połykać po prostu kłamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle seks jest w dzisiejszych czasach przereklamowany, ale seksualizacja kultury to już temat na osobny wątek, a nawet na pracę doktorską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvbvvb
ta, bo kobiety połykają tylko dla faceta . Czy to takie smaczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwól chłopakowi spuścić się do buzi a zobaczysz że przyzwyczaisz się i polubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety tak już niesprawiedliwie jest na tym świecie, że kobieta od początku istnienia systemu patriarchalnego traktowana jest jako obiekt mający zaspokoić potrzeby seksualne mężczyzny. Nic więc dziwnego, że , pomimo większej emancypacji, kobiety nadal boją się odrzucenia, więc wiele z nich uprawia fellatio z przymusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie obrzydzają panny które robia lody nie chce takiej znać to jest dla mnie obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
ale jak na temat penisów wypowiadają się stare panny , to brzmi naprawdę dziwnie.. Jak ktoś jest sfrustrowany swoją samotnością ,to wiadomo , że będzie bredził .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pozwól chłopakowi spuścić się do buzi a zobaczysz że przyzwyczaisz się i polubisz" x sam sobie łykaj tę swoją obrzydliwą wydzielinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kobieta brzydzi się penisa. I nie chce na niego patrzeć. Jest mnóstwo magazynów z gołymi panienkami, mnóstwo stron erotycznych. Nie zdziwiło was, że nie ma stron/magazynów z gołymi facetami dla kobiet? No własnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Każda kobieta brzydzi się penisa. I nie chce na niego patrzeć. Jest mnóstwo magazynów z gołymi panienkami, mnóstwo stron erotycznych. Nie zdziwiło was, że nie ma stron/magazynów z gołymi facetami dla kobiet? No własnie..." Racja! Bardzo słuszne spostrzeżenie. Jeśli już, to takie zdjęcia są zazwyczaj adresowane do gejów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawik wyjazd z tematu bo to temat dla kobiet. Ja, laska atrakcyjna, 23lata więc nie stara panna tez sie brzydze penisow, z tegp powodu nigdy nie zrobilam loda, choc moj chlopak nalegal i zerwalam z nim, brzydze sie penisa, z trudem moge go dotknac, do ust nigdy, a polykac sperme? Jestescie nienormalne chyba. Przeciez sperma sluzy do zaplodnienia a nie do lykania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marni faceci cwiczcie joge, kregoslup, a bedziecie w stanie sami sobie loda zrobic, zboczency wstretni. A co do starych panien badziewny prawiku - to wyobraz sobie że pewnie woele babek po 50+ i starszych chętnie by sie polasilo na twojego zwiedlusa. Mlode kobiety jednak sie brzydza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem dziewczyną, mam 22 lata, a brzydzę się tego jak cholera... blee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez brzydza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiuty sa brzydkie i smierdza i maja skore a pod ta skorą pleśń. Tyle na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu, ja wam naprawdę współczuję :o ja uwielbiam; duże dyndające jajca, do tego gruby ptak :P lubię taki widok bez erekcji i w erekcji. Ale w erekcji musi stać w górę jak banan być gruby, żylasty, dosyć długi, z ładną główką (broń boże fioletową czy purpurową). A niestety większość fiootów jest brzydka, mała, koślawa, nieforemna itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje dziewczyny. Ja uwielbiam ten widok,a oral kocham. Piescic ....lizac...calowac...mniam. Kiedys tez nie przepadalam za tym,ale z wiekiem mi przeszlo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubie duzych zylastych. Lubie mniejsze i cale szczescie mialam do tej pory. Sa przytulne i mile a te duze to obrzydzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie mysla ze kobiety lubia duze paly. Ja lubie mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
Słuchaj , ja nie żartuje .. Znam życie Raz , gdy byłem młody słyszałem co na temat penisów mówiła do mojego taty stara panna , która była dobrą znajomą moich rodziców.. Byc może to była dziewica , tego nie wiem . . Opinia jej była niepochlebna .. Ale jaka mogła być skoro ona penisa widziała tylko na p****lu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:57, 9:00 i 9:02 nie wysilaj sie prawiku z malym ptakiem, od razu widac, ze to nie kobieta pisala. My sie brzydzimy fujarek niezaleznie od wielkosci, wasze grzyby sa oblesne, paskudne fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z wami kolezanki, penisy sa okropne, dobrze że ktos sie o tym odwazyl powiedzieć! Nie chcemy tych paskudztw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whoosd
cholera myślałam że jestem jedyna.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie brzydzą baby które biorą penisa do buzi nie chce takiej znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na męskim członku znajduje się około 42 różnych typów bakterii. Zwolennicy obrzeżania twierdzą, że dzięki temu jest ich mniej i wiecie co? Mają rację! Bowiem obrzezani mężczyźni mogą pochwalić się znacznie mniejszą ilością bakterii żyjących na ich penisach. Pytanie tylko, czy warto…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No obrzezany choc nadal jest brzydki to jednak troche lepszy niz nieobrzezany. Jak kiedys będę musiala miec meza to tylko obrzezanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak cholernie brzydzę się penisów! Mam 22 lata i właśnie TO powstrzymuje mnie od współżycia. Porzygałabym się na widok penisa, jakby tylko facet zsunął przede mną gacie! Nie wiem skąd bierze się ten powszechny fallocentryzm. Obrzydlistwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bzdury w tej dyskusji. A myślicie, że wasze fałdy skóry i często nieprzyjemnie pachnący śluz to fiołki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×