Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OnaZProblemem

Nie chcę iść w sukience na wesele

Polecane posty

Gość OnaZProblemem

Hej! Mam ogromny problem. Jestem niską i dość puszystą kobietą. Dlatego też nie czuję się dobrze w sukienkach i spodnicach. Możecie mi doradzić co mogłabym ubrać by wyglądać dobrze, a jednocześnie nie zmuszać się do sukienek? Pomóżcie! :) Może jakieś linki? Miała któraś z Was ten sam problem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milcz świnko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaZProblemem
Serio potrzebuję pomocy. :) Niestety ma świecie są kości i są świnki. :) Trafiłam do tej drugiej grupy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudź się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaZProblemem
Pracuję nad tym, ale w tydzień nie schudne 10 kilogramów. To było zwykłe pytanie o radę. Więc tylko o rady MODOWE proszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co, myslisz, ze jak załozysz spodnie, to zaczniesz wyglądać szczupło?:D Juz chyba lepiej wyglądać grubo w ubraniu stosownym do okoliczności niż grubo i dziwacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaZProblemem
Czyli tylko sukienki nosi się na wesela? Ja serio się na tym nie znam, wiec nie wiem co wypada ubrać, a co nie. Myślałam, że suknia obowiązuje zwykle panne młodą. A ja chciałam wyglądać elegancko i czuć się dobrze dlatego pytam o radę. Co zrobić? Co ubrać w takim wypadku by dobrze wyglądać. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz iść w spodniach , proszę - proste z kantem, długość specjalnie dla niskich kobiet http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/kobiety/spodnie/spodnie/spodnie-w-kant-z-paskiem-188819-2.html?fq=sizefilter%3A%28%2248%2BK%22+%2250%2BK%22%29 buty na wysokim słupku i elegancka bluzka, fason zależy od twojej figury- jesteś gruszką czy jabłkiem. Unikaj dużych kolorystycznych kontrastów między górą a dołem, optycznie skracają sylwetkę. Dodatki - długi naszyjnik , lekko spływający szal , nieduża torebka na pasku - będziesz robiła wrażenie wyższej i smuklejszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Zapraszamy do nas, w twoim przypadku świetnie sprawdzi się sukienka trapezowa :) ukryje ona niedoskonałości :) www.lagres.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może spróbuj w stronę założenia kombinezonu. Wygląda to na prawdę fajnie a zapewni Ci też komfort. Polecam stronę cosmosmoda.pl Tam powinnaś znaleźć cos dla siebie. Posiadam kilka rzeczy z tego sklepu i jestem zadowolona. Życzę powodzenia w poszukiwaniu, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z powodu wielu czynników nie lubię siebie w sukience. Omijam ten strój na każdym kroku. Przypadły mi do gustu kombinezony. Ostatnio zakupiłam taki http://bit.ly/2tTSY7k i jestem z niego bardzo zadowolona. Czułam się wyjątkowo a przede wszystkim komfortowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, reklamy, ogarnijcie się, co polecacie. Akurat kombinezon dla niskiej i pulchnej osoby to porażka. Według mnie (niestety) najlepiej wygląda się właśnie w sukience. Najlepiej gładkiej i w ciemnym kolorze. Mówię to jako osoba doświadczona w byciu niskim i przy kości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorset i spodnica olowkowa - bedzie banal Kombinezon bedzie styl Dluga, falowana spodnica i lekki top na ramiaczkach bedzie fashion Koktajlowa czarna, kremowo-czarna koktajlowa gipura, tuba bylaby dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież mozesz założyć spodnie lub kombinezon. Widuję tak ubrane kobiety na weselach. Z tym że wg mnie mankamenty sylwetki łatwiej ukryć pod sukienką. Ja np nie mogę zrozumieć dlaczego niektóre grube kobiet w ogóle nie noszą sukienek, gdy od razu widać, że spódnica czy sukienka zamiast nieodlacznych jeansów by im objęła 15 kg wizualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×