Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak zepsuc kable????

Polecane posty

Gość gość

Hej,dzisiaj moj facet wstretnie mnie potraktowal,wymyslil jakis durny powod i wyrzucil mnie z domu,ale nie o to chodzi.Kilka dni temu kupil dwa grzejniki olejowe,pewnie jak mu przejdzie to po nie przyjedzie i teraz pytanie jak moge je popsuc ? myslalam zeby jakos porozcinac kable ale jakos od srodka zeby nie bylo widac na pierwszy rzut oka.moze ktos ma lepszy pomysl ? podpowiedzcie mi cos :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomoze ktos? ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wymyslcie cos bo pewnie jutro po nie przyjedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włącz grzejnik do gniazdka, a potem powoli przecinaj jego kabel nożem. Tylko pamiętaj, by nóż był cały metalowy, włącznie z rączką :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej przecinać taki kabel, kąpiąc się w wannie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he he dzieki za rady chcecie mnie unicestwic ?????:D juz sobie poradzilam,poprzecinalam kable(przy wylaczonym grzejniku :D) przy samym brzegu tak zeby od razu nie zobaczyl hihihi :D od razu mi mi lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś ma coś przecinać to tylko tobie tchawicę, za takie bezmyślne niszczenie czyjegoś mienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:00 - zebys ty wiedzial/a ile on mojego mienia zniszczyl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To cię nie usprawiedliwia. Tym czynem tylko zniżyłaś się do jego poziomu. A jak on to zauważy i zgłosi na policję, że zniszczyłaś jego mienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja zglosze na policje zniszczenie mojego mienia,ktore bylo duzo wiecej warte,np laptop,zloty lancuszek,ubrania,torba sportowa,kosmetyki,nawet zabil moje rybki spuscil je w toalecie :( i co teraz powiesz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spusc olej jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko czy masz dowody wskazujące na jego winę? Zgłosić możesz, ale bez jednoznacznych dowodów umorzą postępowanie a on wtedy może złożyć ci jeszcze sprawę o bezpodstawne oskarżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to chuj,wyj***e te grzejniki,nikt mi nigdy nie udowodni ze wogole u mnie byly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogłoszenia parafialne
za dwa dni przeczytamy w lokalnej gazecie w kolumnie WYPADKI : - w mieszkaniu znaleziono martwą kobietę, która wisiała głową do dołu i nogi miała przywiązane kablem do żyrandola, zmarła nagle, ponieważ była podłączona kablami do żyrandola i była 'pod napięciem 230 Volt'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×