Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zapach szamba z ciała?

Polecane posty

Gość gość

Od dłuższego czasu z mojego ciała wydziela się zapach takiego szamba,gnoju jak na wsi. Najgorzej gdy zjem słodkie, albo chleb i jeszcze kilka innych produktow. Mam wrazenie ze gdy sie spoce to jest gorzej Nie wiem wlasciwie czy to idzie z oddechu czy z ciala ale ja czuje tylko gdy zawieje wiatr. Inni tez czuja, momentalnie mają katar i pocieraja nos ... Raz smrod jest mocniejszy raz słabszy ale zawsze jest. Bardzo dbam o higienę a ludzie myślą ze sie nie myje. :( Miałam robione badania krwi,hormonów,gastroskopie , badania pluc. Nic nie wykrylo. :( Kto z Was może wiedzieć co mi dolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zmarłaś, rozkładasz się i jesteś zombie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczyłam na powazna odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstaw gluten i pij co jakiś czas sok z kiszonej kapusty (nie kwaszonej), masz pewnie zagrzybiony organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sa objawy schizofrenii. to są halucynacje węchowe.wydaje ci się że czujesz smród i inni czują, do psychiatry marsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za rade . Moze to mi pomoze. nie jest urojenie bo kilka osób mi to powiedziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglada na grzyby lub pasozyty ukladu pokarmowego.Tak jak ktos wyzej napisal odstawic slodkie,pieczywo,weglowodany.Pic sok z cytryny z woda,sok z kiszonej kapusty,sok z burakow do kupienia nawet w biedronce w butelkach.Najleiej by blo jeszcze polykac przez okolo 2 tyf flucokazol w tabletkach( lek przeciwgrzybiczy) i porobic badania w kierunku pasoztow.W przypadlu lamblii i helicobaktera tez moze byc odczuwalny smrod taki jak opisujesz.Na helicobaktera masz testy w aptece,na lamblie moze wypisac rodzinny skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzę mniej cpac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osikowy kołek na śmierdziela, to jedyne wyjście :-D ...a później wapnem niegaszonym trupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstaw wszystkie chemiczne leki na początek.zdrowo sie odżywiaj,urozmaicona dieta.odstaw kawe.wysypiaj sie.regularny tryb życia.zero alkoholu i papierosów.troche sportu.po pół roku powinna byc poprawa.bierz bakterie w kapsułkach rózne rodzaje i moze magnez ktory uspokaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha zamiast cukru do herbaty uzywaj miodu,a czasami dla odmiany soki owocowe dobrej jakosc***ij tez czasami rumianek,miete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te 3 wpisy-rady sa od faceta z podobnym problemem.jakbys chciala zeprowadzil ci badanie przy okazji obiadu w knajpie albo kina to daj znac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób badania ginekologiczne, koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij pić zioła a odstaw wędliny i inne produkty z wieprzowiny , a problem zniknie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sluchaj debili.dieta urozmaicona,zdrowa!zadnych ziól bo moga zaszkodzic!wyjatek to rumianek,mieta.moze siemie lnianeg.musisz sie sama wsłuchac we własny organizm.i nastaw sie psychicznie na początek na 6miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasrac ci na łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz odzywiac sie normalnie,zdrowo.jedz chleb ale rozny i ciemny i bialy.mozna dodawac otreby na maslo i chleb i dopiero wedlina.jedynie cukieru nie uzywaj.zamien na miod,soki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten chleb i wedliny to z dobrej piekarni i firmowego sklepu dobrego producenta wedlin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To toksyny wydzielają się z potem i stąd ten zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty szmato śmierdzaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palisz papierosy i pijesz alkohol? To masz odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sram na ciebie szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za debil w kazdym temacie spamuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za rady, wprowadze te skladniki do diety;) Myslalam ze moze candida ale z drugiej strony chyba gastroskopia by to wykryła? Refluks to nie jest na pewno. Dawniej jak bylam dzieckiem to ciagle chorowalam i lekarka faszerowała mnie antybiotykami, w ciagu pol roku dała mi ich cos okolo 10,,moze to dlatego.. ginekologiczne sprawy to też nie są, bo ten zapach jest od dluzszego czasu a ja nie mam zadnych infekcji, raz mialam zapalenie pecherza z pol roku temu, ogolnie organizm mi sie cos psuje. chlopaku z podobnym problemem - znasz przyczyne swojego zapachu? chodziles po lekarzach? jak długo stosujesz sie do diety i czy daje jakies efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm Helicobacter to tez nie jest bo robilam badania, moze ta lamblia. Fajnie zapytac na forum, sama bym na to nie wpadła ;) Gosciu wyzej jak chcesz kogos wyzywac to nie w tym watku. Idz stad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasrac ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×