Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zapach szamba z ciała?

Polecane posty

Gość gość
Zostawcie tego gn.o.ja, bo tylko się podnieca waszymi odpowiedziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko lekarze nie pomogą.jak bylas faszerowana antybiotykami to widzialbym tu przyczyne.spróbuj te bakterie.nie bedziesz miala natychmiastowych efektow.bakterie kupuj za kazdym razem inne i rozne firmy.zeby mieszac szczepy.zeby bylo ich jak najwiecej w kapsulce.one w jelitach sie rozkladaja.jogurty tez pij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przerwach od bakterii bierz czosnek bezzapachowy w kapsulkach-on niszczy wszystko co zle a to co dobre zostawia.nie jedz tez nic co podraznia żołądek-surowy czosnek,alkohol,ostre przyprawy-chili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze nalezy oczyscic organizm z toksyn. Hetbatki z czystka proponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tej chwili nie trzymam diety ale jak sie pilnowalem to pomagalo mi to co napisalem.potrzebujesz duzo spokoju,w nocy sie wysypiaj,mało stresu,regularne posiłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i zero napojow typu coca cola!!! A o czipsach,frytkach itd.to chyba nie musze pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi eksperymentalnymi herbatkami oczyszczajacymi uważaj bo moze sie pogorszyc.masz zachwiana rownowaga w organizmie.zielona herbata zamiast kawy jedynie.rumianek to nawet dzieci moga pic.mieta.siemie lnianego nie lubie i nie pije ale podobno bardzo zdrowe.to wszystko.nic innego nie tykaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy autorka dalej cuchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam identyczny problem. Odstawilam gluten, produkty mleczne, biore probiotyki i dalej nic. Cuchne jak cholera. Tak sie nie da zyc. A lekarze nie wiedza jak mi pomoc, zaden nie ma na mnie pomyslu. :( Gdybym nie miala dzieci to bym juz dawno sie powiesila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda

to  proste , w pralce trzeba prać powyżej 80 stopni Celcjusza . Pranie przy 40 stopniach rozmnaża tylko bakterie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zwróć uwagę co jesz

słodkie to straszne paskudztwo

miałam problem z córką podobny

moim zdaniem choroba przemiany materii 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

w sumie nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibi123

To rzęsistek pochwowy i inne pierwotniaki w organiźmie kup czopki z glistnikiem jaskółcze ziele , i odrobacz się kurkami susznymi poniżej 50 stopni działa na wszystkie pasożyty, poczytaj o tym, wypijaj.przy tym co najmniej 1 litr wody z cytryną, pij mleko, i nie napychaj się obiadem po 16, o tej porze lekka sałatka, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×