Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zespół na wesele

Polecane posty

Gość gość

Jaki polecacie zespół na wesele z okolic Białegostoku. Słyszeliście coś o zespole Broken Beat lub Gang Macieja z Bialegostoku. Wokale mają super ale zastanawiam się jak prowadzą wesela. Ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie na zespół Fiesta z Lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od siebie mogę polecić zespół twist http://www.zespoltwist.pl/. Jest to typowo weselny zespół. Panowie prowadzą zabawę na prawdę świetnie, muzyka jest cały czas idealnie dobrana, organizują różne wesołe akcje żeby urozmaicić zabawę. Są na prawdę nieźli w tym co robią. Miałam okazję być na dwóch weselach na których grali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam poszukać jakiegoś zespołu na portalu https://weselnapolska.pl/ jest tam szeroki wybór, ja akurat tam znalazłam Dj'a na swoje wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Moim zdaniem godnym polecenia jest Dj Daro z Rybnika. Szukając oprawy muzycznej na wesele, możecie też zapoznać się z usługami przez nich oferowanymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luala

W okolicach Wawy lub Lublina polecam zespół Fiesta, Mają naprawdę spoko repertuar i są mega sympatyczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kania
Dnia 17.07.2019 o 20:55, Gość luala napisał:

W okolicach Wawy lub Lublina polecam zespół Fiesta, Mają naprawdę spoko repertuar i są mega sympatyczni

Dołączam się do polecenia. Miałam przyjemność w czerwcu być na wesele z Fiestą właśnie i dawno się tak nie wybawiłam. Fajne wokale, bardzo ciekawe kawałki, generalnie super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bixka

Mnie w Fieście podoba się jeszcze saksofon - super dodatek do wielu kawałków. U znajomych gostek zagrał przy pierwszym tańcu piękną wstawkę, no normalnie wszyscy ryczeli ze wsruszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

Ostatnio byłam na weselu w Lublinie u kolegi i chyba też grała tam ta Fiesta. Naprawdę ciekawa sprawa, bardzo dobrze się bawiłam, integracja rodzin i przyjaciół obu stron dzięki zespołowi bardzo udana, wiele fajnych wspomnień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biksa

miałam przyjemność być na weselu kuzynki na którym spotkałam się z kapelą Fiesta i bardzo mile wspominam ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikis

Bardzo fajna jest ta Fiesta zespolfiesta.net mają super kawałki i ten saksofon - SZAŁ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik

To fakt, wesela z Fiestą to super pomysł, chociaż nie przepadam za tego rodzaju imprezami, mnie się spodobali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×