Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chyba się poddam

Polecane posty

Gość Edyttka3
Niestety, ale ja też mam małą motywację do odchudzania po ostatnich eksperymentach z Liporedium.Nie udało mi się dzięki niemu schudnąć, ale za to dostałam po tyłku działaniami ubocznymi, takimi jak zaparcia i bóle brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek64
Edytko, ja poczytałam opinie przed kupieniem tego Liporedium i dlatego wybiłam sobie to z głowy.. Popatrz nawet na kafeterii ile jest komentarzy o jego skutkach ubocznych. Radzę Ci czytać opinie o suplach przed zakupami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pattka23
Ja całkowicie rozumiem demotywację brakiem efektów... Też mnie to dotyczyło do niedawna. Miałam tak zwolniony metabolizm, że nawet w głębokim deficycie kalorycznym nie potrafiłam schudnąć. Teraz się to zmieniło - biorę therm line pro i czuję się całkowicie inaczej. Co najważniejsze, będę też wyglądać całkowicie inaczej jeżeli tak dalje pójdzie. Minęło dopiero 3 tygodnie, a ja już jestem lżejsza o 4 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka77
Fenomenalny początek! U mnie było z tym suplementem podobnie. Podsumowując udało mi się zrzucić blisko 9 kg w 8 tygodni i całkowicie zmienić sylwetkę. Therm line pro jest genialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie ma się co poddawać. Ja też miałam kiedyś sporą nadwagę a teraz sport to moja pasja! Przez długi czas korzystałam z Cateringu FitMe z Krakowa i dzięki tak dobrze zbilansowanej diecie schudłam 10 kg. Niestety później ze względu na liczne wyjazdy zrezygnowałam, ale teraz chyba znowu do nich wrócę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paulina
Nie poddawaj się, ja też miałam, problemy z odchudzaniem. U mnie pomogło zastosowanie Slimunox. Ale dieta, ćwiczenia też bardzo potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jem tak Rano 2 kromki chleba plus dżem nisko cukrowy Drugie śniadanie jabłko plus serek odtluszczony 145 z owocami. Po południu 4 kromki takiego chlebka jak wasa z ziarnami.plus 2 plastry fileta z kury i pomidor Potem jem 1 owoc Następnie obiadokolacja 120 g ziemniaki lub 150 g gotowanego ryżu lub makaronu.120 ax150 g mięsa i dużo warzyw Ryż lub makaron mogę tylko razcw tygodniu jeść i albo ryż albo makaron Wieczorem zjem serek odtluszczony lub owoc lub warzywo jak jestem glodna. Mam cukrzycę 2 i muszę tak jeść. Do tego 2x w tygodniu ćwiczenia na spalanie tłuszczu. Nie chodzę glodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini Mi2
Ja nie rezygnuje, chociaż ostatnie odchudzanie to totalna klapa. Dieta rygorystyczna, calominal brany przez 2 miesiące i zaledwie 2,5 kg w dół. Żadna różnica :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystaj z ułożonej profesjonalnie ułożonej diety,ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusia341
Nie zniechęcaj się!!! Powiem Ci,że ja ważyłam 116,8 kg 168cm więc byłam wielką kulką, ale sama sobie z tego nie zdawałam sprawy bo się przyzwyczaiłam,że tak wyglądam, aż w końcu mój chłopak( teraz przyszły mąż za 2 miesiące ślub) uświadomił mi,że zbiegiem czasu będzie mi przeszkadzać mój wygląd, a przy takiej dużej wadzę to i choroby mogą być a przecież dzieci chcesz mieć tak mi mówił... Na początku byłam na niego zła jak cholera, ale po przemyśleniu zdałam sobie sprawę,że zapuściłam się strasznie i tak regularne posiłki, odstawienie fast foodów, napoi , słodyczy a przyjmowanie suplementacji African Mango http://szczupla-kobieta.pl bo bez niego było mi strasznie ciężko utrzymać się tych godzin bo wiecie żołądek rozwalony to jeść mogłam i co godzina, ale Mango sobie poradziło;) nie biegałam bo stawy bym sobie rozwaliła ale chodziłam na długie spacery i basen i tak ważę teraz 70kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że najlepiej skorzystać z dietetyka, indywidualnie dobrana dieta zawsze będzie najskuteczniejsza. Sama mogę polecić Malwinę Umiastowska, która prowadzi uslugi online. Dodatkowo jest psychologiem (tak w nawiązaniu do gorszego samopoczucia, o którym wcześniej w wątku), co według mnie jest dość istotne jeśli chodzi o odchudzanie jako proces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×