Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Feniko opinie koszty BIK

Polecane posty

Gość gość

Hej czy ktoś z was brał może pożyczkę w Feniko? Jakie opinie o Feniko? Jakie koszty pożyczki? Czy feniko sprawdza w BIK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Feniko łatwo dostać pożyczkę - wszystko przez internet i podobno jak wyślesz taki wniosek online to nie sprawdzają w BIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie można wysłać wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam dobrą opinie o feniko - nie sprawdzali mi biku ani krd tak więc mogę ich swobodnie polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feniko opinie
a czy feniko na pewno nie sprawdza żądnych rejestrów dłużników??? Własnie się zastanawiam nad chwilówka u nich bo opinie mają pozytywne, koszty pożyczki w feniko także są niskie ale mam wpis w bik - czy mimo to dostanę kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super- nawet teraz dostałem 700 zotych i faktycznie bez biku - pozytywna opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakieś negatywne opinie o Feniko ktoś ma? Ktoś na coś narzeka u nich? Kogoś oszukali albo naliczyli jakieś dodatkowe, ukryte koszty? Jeśli tak to napiszcie to bo ja też szukam chwilówki na święta Wielkanocne i nie wiem ska wziąć a mało teraz uczciwych firm z tego co piszą ludzie na forach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feniko opinie ma w większości pozytywne - ja sprawdzłem opinie tydzień temu bo brałem pożyczkę 1000zł i z tego co wyczytałem to feniko nie sprawdza w BIKu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lugi099
Feniko to uczciwa firma https://feniko.pl/ ja u nich brałem też pożyczkę i było ok. Pozytywna opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ta firma jest ok, to warto, jednakże polecam do zweryfikowania stronę, na której jest wiele wiodących firm finansowych i można porównać oferty: katarzynaagata.oferty-kredytowe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisz sobie w google "Feniko-opinie" i znajdziesz przynajmniej kilka stron internetowych gdzie ludzie którzy faktycznie wzięli tam chwilówkę albo pożyczkę napisali swoje opinie i dali oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie FENIKO OPINIE macie kilka pozytywnych opinii na temat pozyczek tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na KASIASTO bez BIKu
Na stronie http://kasiasto.pl/ macie oferty pożyczek w 15 minut do 10000łotych BEZ BIKu - opinie mają pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pożyczka w feniko
Jak chcesz poznać prawdziwe Feniko Opinie to najlepiej poszukać na forum o feniko albo forach kredytowych - tam więcej faktów doczytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj są same reklamy. Ja brałam w feniko i szczerze odradzam. Sprawdzają na pewno BiK bo mam tam ustawione powiadomienia jak ktoś mnie sprawdza, ale to jeszcze najmniejszy problem. Najgorsze jest to, że przedstawiciel przylazł do firmy gdzie pracuję, żeby potwierdzić zatrudnienie... Masakra. Ludzie z pracy dowiedzieli się, że biorę chwilówkę, zaraz pytani, czy mam problemy itd. Najgorsza firma, nie polecam absolutnie. Są inne firmy, gdzie nie chodzą do pracodawcy a i prowizji też nie mają super niskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałem 1000 zł w feniko i nikt nie był u mnie w firmie a ile Ty brałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feniko opinie ma i na forach i na blogach wiec warto poczytać a do pracodawcy z chwilówek to mało kto chodzi tym bardziej Jam ktoś bierze 1000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kasiasto dostałam dzisiaj 7000zl bardzo dobra oferta i to bez KRD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sprawdzam wlasnie na stronie feniko opinie o nich i tam każdy poleca ale czy warto się nimi sugerować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam chwilówkę w vivus bo potrzebowałem 3000zl a w feniko noe dali tyle za pierwszym razem ale ja czytałem feniko opinie to nie było złych, prowizje ma każdy ale koszty feniko ogólne ma niższe niż wiele firm i ci ważne to do tysiąca podobno od ręki dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo to ze feniko opinie ma dobre czy jakaś inna firma pozabankowa to w pierwszej kolejność polecam bank - będzie taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także na w kasiasto dostałem kase 2000zl i do oddania mam tylko 2200zl na 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetna oferta, feniko opinie ma dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta firma jest jeszcze tańsza: www.tracking.credy.eu/SH8L za 2 tys. na 3 miesiące, biorą 100 zł prowizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anderww
Wg mnie też wszystko działa ok, już dwa razy brałem tam i nikt do nie przychodził do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamiria
Zobacz sobie opinie w internecie, ja się właśnie szukałam na różnych stronach opinii o feniko. Znalazłam bardzo dużo pozytywnych i jak sama wzięłam, to się nie rozczarowałam, faktycznie wszystko było okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×