Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ingenio

Suplementy na odchudzanie , wypadanie włosów

Polecane posty

Gość gość
Moja rada dla Ciebie to http://dieta-lux.pl/46824 , schudlam w tydzien 5 kg i ciągle chudnę, jest naprawdę pyszna i nie jestem na niej glodna. Jesli masz jakies pytania pisz monia1802@hotmail.com naprawdę polecam !Jestem teraz szczęsliwa i pełna życia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakupienie suplementu Slimunox, w moim przypadku udało się zrzucić już 4 kg w pierwszym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja na samym początku myślałam że same tabletki dadzą radę .Nie miałam jakiejś kosmicznej nadwagi raptem 8 kg.Ale niestety tak się nie dało.Owszem Foreverslimplus zmiana niektórych nawyków żywieniowych i dopiero wtedy zobaczyłam efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zainwestować w Slimunox - 9 kg w 3 miesiące udało mi się zrzucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toriam
Dla mnie prawdziwym odkryciem jest suplement Amla Slim Max, pierwsze tabletki na odchudzanie po jakich faktycznie waga zaczęła spadać bez jakiś problemów z gorszym samopoczuciem jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam problem z wypadaniem włosów, myślałam wręcz że wyłysienie, pewnego dnia trafiłam na tą strone:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Jest tam polecony specyfik na poprawę kondycji włosów, warto go przetestować, załączam zdjęcie z kuracji 2 miesięcznej, efekt jest fantastyczny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś w temacie kiedy będa wprowadzane na rynek drożdże Yarrowia Lapolityca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje info na temat drożdży Yarrowia Lapolityca. Kiedy je wprwadzą na rynek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×