Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dziwne odciski

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam problem ze stopami. Mianowicie byłam dzisiaj w pracy i wielki ruch przed swietami, wiec sie nabiegalam. Po powrocie do domu stopy zaczely mnie bolec na podeszwie. Na obu, duzy obszar na podeszwie, tuz przy palcach. Praktycznie nie moge chodzic, skora stwardniala lekko w dotyku, ale wizualnie sie nie zmienila. Boli nawet, gdy trzymam nogi w powietrzu, swedzi i piecze. Nazwalabym to odciskiem, ale gleboko pod skora, gdyz go nie widac i jeszcze takich nie mialam, a odciski sie zdarzaja... jutro znowu do pracy, co mam zrobic, nie moge chodzic. Moczylam nogi w goracej wodzie ale bez efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modzle - pierwsza moja myśl, poczytaj sobie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może być HIV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*Modzele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm... rzeczywiscie, modzele wystepuja dokladnie w tym samym miejscu co u mnie, chociaz u mnie ich nie widac, ale moze dlatego, ze dopiero maja sie pojawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WKURZAJĄCY 24 LATA
Kurzajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E i jeszcze jedno - nagniotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nagniotki, to na pewno boloki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób sobie test na HIV. Może być taki szybki z kropli krwi typu Quickhivtest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak robi się coś takiego to warto udać się do podologa - on zna się na tym najlepiej. Podolog sam oceni czym jest ta zmiana, wykona odpowiednią konsultację i stwierdzi jak powinno się ją wyleczyć. Godna polecenia jest Przychodnia Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp. Sama najpierw wyleczyłam tam dziadka, który miał wcześniej źle leczoną stopę cukrzycową w innych placówkach, a teraz odwiedziłam ją kolejny raz, aby zadbać o swoje stopy. Jak zwykle wyszłam bardzo zadowolona, bo pozbyłam się nieestetycznych zgrubień i moje stopy znów pięknie wyglądają. Szczerze polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku niepewności co do zmiany na stopie dobrze odwiedzić profesjonalistę, który dobrze ją zdiagnozuje i podejmie prawidłowe leczenie. Mogę polecić Przychodnie Leczenia Ran i Pielegnacji Stop - tam usługę miałam wykonaną na najwyższym poziomie. Stopy teraz dobrze się prezentują, a po odcisku ani śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od niewłaściwego obuwia zrobił mi się duży odcisk na prawej stopie - próbowałam stosować preparaty dostępne w aptece na odciski, ale nie miały żadnego efektu :(. Poszukałam w internecie dobrego miejsca podologicznego i udało mi się znaleźć Przychodnię Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp - tam dopiero uzyskałam prawidłową pomoc! Pozbyłam się odcisku raz a porządnie. Wysłałam również mojego męża do tej Przychodni, bo sam miał problem z wrastającym paznokciem - również otrzymał fachową pomoc na najwyższym poziomie. Warto.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×