Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Facet gość

Szukam pani, która weźmie mnie na utrzymanie.

Polecane posty

Gość gość
Czy ty myślisz że ktoś cie będzie utrzymywał za robienie zakupów i seks? :D Większość facetów jak usłyszy słowo seks to chodzi jak pieski na smyczy więc po co jeszcze kase wydawać :P Z kobietą która skusi sie na taki układ musi być coś nie tak, pewnie to stary pasztet po menopauzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu widzę inna przeszkodę - kobiety uprawiają seks z mężczyznami, którzy im imponują, a czym moze imponować utrzymanek? Brak zarobków ze strony partnera często wyklucza partnerstwo. Utrzymuje sie własne dzieci, które nie są w stanie jeszcze pracować, ale partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet gość
pasterka z porcelany - pewnie w większości przypadków tak jest, niemniej piszesz to głównie z myślą o sobie, czyli "ja" zamiast "kobiety". Mozesz wierzyć albo nie, ale osobiście znam ludzi którzy są w takim układzie. Dibrowolnie, od początku znajomosci. Ten temat założyłem po to, żeby zobaczyć jak to sie ma do większego ogółu. Oczywiście rozważam taki układ, wiec mój post nie jest czystym fejkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet gość
Słabe. Nie o to mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet gość
No to juz sie chyba nie dowiem, do jakiego kraju pojechałbym, gdyby przygarnęła mnie Brók;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×