Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość201720

Tylko pecherzyk brak zarodka

Polecane posty

Gość gość201720

Witam bylam dzisiaj u lekarza i według okresy powinnam byc w 7+ 4 tc lekarza mowi ze 5+4 chociaż poprzednio mówiono mi ze 3 tc a minęło od tego czasu 3 tyg dokładnie i ostatnio bylo widać tylko maly pęcherzyk 2 mm i nawet nie mógł mi tego wpisać jako ciążę a teraz jak bylam ( dzisiaj) powiedział ze widać pęcherzyk i ocenia go na 5+ 4 tc ale nie ma w nim nic jest pusty. Zlecil padanie bhcg i przyjść we wtorek czyli za 5 dni mowi ze moze sie jeszcze pojawić ale ja nadal bardzo sie stresuje i pytanie czy ktoś tak mial ? Jak to sie skończyło ? Jakie jest prawdopodobieństwo ze sie pojawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 6t5d od om widziałam już serduszko. Jeśli cykle masz nieregularne to może coś się przesunąć. Ale duża rozbieżność jest między Twoimi pomiarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarrciiaaaa a
Ja tak mialam bylam na trzech wizytach zanim dr stwierdzila ze jest ciaza prawidlowa. Duzo nerwow mnie to kosztolwalo. Ale dobrze sie skonczylo. U Ciebie tez tak bedzie zobaczysz :-) daj znac po kolejnej wizycie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość201720
Nigdy nie sprawdzałam jak mam cykle i nie wiem czemu jest taka rozbieżność w datach moze dlatego ze to wczesna ciąża i ciężko określić. Dziekuje za wsparcie oczywiście napisze jak to sie skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz po wizycie i niestety u mnie nie skończy się to raczej dobrze lekarz powiedział ze pęcherz juz sie splaszcza wiec mam nikle szanse na pojawienie sie pęcherza. Według bhcg jakis 7-8 tv według pęcherza 6+ 3 dni ale jak to ujął lekarz szanse są nikle i w poniedziałek znow badania bo woli byc pewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze sprobuj miedzyczasie z innym lekarzem sie skonsultowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam u lekarza na 3 wizytach i niestety juz jestem po zabiegu łyżeczkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to była pierwsza ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi.. trzymaj sie. Bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×