Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćut

dla Ciebie Pulpeciku...

Polecane posty

Ale nie musisz figlować ze mną...ja chcę tylko parę twoich fantazji na jej temat...:P...sama się zaspokoję do nich...nie będziesz musiał mnie nakręcać...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
Sadowska nie moja... jakby co... a poza tym kto mówi o zakończeniu... przecież można też razem trochę pomilczeć... a potem znowu będzie o czym gadać... na przykład jak fajnie się milczało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milczenie jest w końcu złotem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
a jak Cię najdzie chcica zaspokoisz się i bez nich :p ... jakoś dziwnie nie martwię się o to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
no i jeszcze taki detal... koniec najlepiej żeby występował po początku... no więc jeszcze nie pora na koniec.. bez wątpienia... chyba że... skończyło się bo się nie zaczęło... gdyby prawdziwie się zaczęło nie skończyło by się nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uteczku...mam nadzieję że twoja skarbie Cię zmolestuje...ujeżdżając Ciebie całą noc...wbrew twojej woli...:P...chociaż pewnie będzie Ci się podobało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
cóż... niestety, nie mam aż tak bujnej wyobraźni... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak...ale skoro się nie zaczęło to nie mogło się skończyć tylko po prostu nie zaczęło się i skoro koniec miałby występować na początku to jaki sens jest zaczynać ? Opcja "prawdziwie się nie zaczęło" jest najbardziej rozsądna i pożądana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musimy się kiedyś spotkać... ciekaw jestem bardzo czy oko w oko też będziesz taka... wyzwolona... z wszelkich zahamowań... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Utka może czas pomyśleć o wibratorze? Jesteś ciagle napalona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie rzecz w tym że prawdziwie się nie zaczęło... dlatego się skończyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:07 może lepiej o solidnym ogierze... towar trudniej dostępny ale i satysfakcja z użytkowania... nie do porównania... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...bo jak się zacznie prawdziwie to przecież się nie skończy ... ...może spotkacie się utek z utka pouzytkowac nawzajem...w końcu wiele szczęśliwych związków zawiera się dziś przez internet...a tyle czasu wspólnego pisania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkania niestety nie będzie...za dużo tu napisałam...:P...nie znam utka...więc niewiadomo co potem zrobi...tzn. czy przypadkiem nie wyda tu mojej tożsamości...hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Utek będzie niepocieszony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Utka zlituj się nad nim i umów się z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Utka jesteś bez uczuć :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może tak jest, pomysł o tym :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy że zaczęło się ale nieprawdziwie? Było w ogóle coś między wami czy same niedopowiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.38 a czy to ważne ? Być może nasze historie się pokrywają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pytanie było do gośćut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośćut nie boisz się że Uczuciowa Trupka to ta twoja skarbie?Laska jest j*******a,a skąd wiesz może ta twoja skarbie też taka jest.Albo właśnie gorzej,ta twoja skarbie to Trupka.Biorąc pod uwagę to że jesteś impotentem to ona nie zostałaby z tobą,albo zostałaby ale miałaby kogoś jeszcze na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.58 pewnie długo zajęło ci wymyślenie tego wszystkiego, Koorwa aż boli czytanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
nie jestem psem ogrodnika... niechże sobie kobiecina użyje... tyle Jej... w kwestii mojej impotencji... no no, musisz być naprawdę wysoko wykwalifikowanym fachowcem w tej dziedzinie że udało ci się postawić tą diagnozę... ale tak kórwa piszesz sama nie wiesz co... aby pisać... resztki myśli w mózgu nie masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety cały Uczuciowy Trup. Dziewczyny po co przychodzicie do tego prosektorium? zimno tu i cuchnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może komuś cuchnie, czemu ut zakładasz ze te bzdury pisze kobieta? Może to facet, który zastanawia się nad fenomenem istnienia tego tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×