Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćut

dla Ciebie Pulpeciku...

Polecane posty

Gość gość
Skarbie to na pewno szara myszka która w sypialni przemienia się w diablicę z takimi samymi fantazjami jakie ma Uczuciowa Trupka. Tylko się dobrze kamufluje bo ut pewnie na taką wyuzdaną jej wersję nie zwróciłby uwagi. Chociaż kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczuciowa Trupka czasami odlatuje za bardzo ...może być, ze Skarbie to cicha woda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczuciowa Trupka to też pewnie cicha woda. Myślicie że ona w życiu realnym mówi obcym facetom takie rzeczy? Wykorzystuje to że jest tu anonimowa i może z siebie "to" wyrzucić. Mnóstwo kobiet pewnie taka jest, znam parę takich. Niby grzeczne czasami nawet nieśmiałe ale fantazje to mają że hoho, nigdy byście je o to nie podejrzewały. To chyba tak jest że im grzeczniejsza na zewnątrz kobieta tym bardziej musi to potem rozładować w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w życiu trzeba mieć wyobraźnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A seks to dobra zabawa, tylko ciężko trafić na podobna osobę do siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to przecież żadna tajemnica że te z reguły najporządniejsze, niepozorne i nieśmiałe to zazwyczaj największe k***y w łóżku. Coś w tym rozładowaniu napięcia w łóżku jest, że po spokojnym dniu musi sobie odbić potem i taka lala w łóżku jest wtedy nienasycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha... wszyscy tu wyżej piszący własnie marzą o takim trochę wyuzdanym seksie, czyz nie? Uteczek, jest niesmiałym mężczyzną i Uczuciowa wie o tym :-) dlatego mu dokucza. Z jego wrazliwoscia i zachętą ze strony partnerki tez byłby niczego sobie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.33 rozumiem, ze preferujesz lale pod kołderka, po ciemku, klasycznie, jak Bóg przykazał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może w dmuchana najlepiej zainstewstowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uteczek na pewno nie jest nieśmiały...tylko tutaj takiego zgrywa...a ja mu nie dokuczam...tylko chcę aby trochę ze mną poświńtuszył...ale on nie chcę...i zostawia mnie taką rozgrzaną...a mógłby napisać cokolwiek...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne jest bardzo wyuzdany ale wiesz utkowa może on chciałby świntuszyć ze Skarbie...No bo co to za przyjemność z nieznajomymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę ją udawać...a utek będzie udawał mojego skarba...no i oboje będziemy zadowoleni...:D :D :D...no ale widzisz utek nie chce nawet napisać jakby chciał z nią świńtuszyć...smutno mi z tego powodu...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tego się nie da udawać :( to musi być naprawdę , ale próbuj , może w końcu chlopina się złamie, zapomni o Skarbie i poużywa na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W koncu kiedys o niej zapomni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde...może zacznę pisać z gościa udając jego skarbie...wykorzystując szczątkowe informacje na jej temat które tu podawał...i może wtedy zacznie ze mną świntuszyć...:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprobuj ale watpie zeby uwierzyl, jego Skarbie raczej nie pisalaby takich rzeczy na forum...w koncu jest inna niz wszystkie a moze jemu sie tak tylko wydaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jemu się tylko wydaje że ona taka grzeczna, a pewnie gdy patrzeli sobie głęboko w oczy to jej myśli krążyły pewnie koło jego fjuta. Ta jego skarbie na pewno jest wyuzdana. Nieśmiałe i grzeczne już takie są, niepozorne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ty Uczuciowa Trupko też pewnie w realnym życiu taka grzeczniutka i speszona a marzysz tylko o tym aby twój skarb przerżnął cię na wszystkie sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze nie koło fjiuta ale na pewno czuła pożądanie , w końcu miłość fizyczna jest rozkosznym dopełnieniem tego co siedzi w głowie , porozumienie duszy i ciała ...mmm...bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długie głębokie spojrzenie jest oznaką pożądania lub agresji, więc jeśli nie było to złowrogie spojrzenie to zapewne ta ukochana utka była na niego bardzo napalona. Ciekawe czy gdyby mógł wtedy odczytać jej myśli to czy dałby się ponieść wtedy i zaspokoił jej pragnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakladajac, ze patrzyli sobie gleboko w oczy bo tego nie wiemy...ale jesli patrzyli i nie dali sie poniesc falom namietnosci to ich strata...ciekawe czy ich pragnienia sa takie same i czy kiedys znajda w koncu do siebie droge czy beda tylko ukradkiem wzdychac za czyms co mogloby a nie bylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie nawet zabawiała się potem sama ze sobą myśląc o utku. Nawet na pewno bo kobiety nie lubią się do tego przyznawać ale jak są zakochane i nie mają tego swojego ukochanego przy sobie to muszą się jakoś same odstresować. A utek na pewno chciałby patrzeć na tego swojego skarba gdy sama doprowadza się do rozkoszy myśląc o tym jak chciałaby aby ją dotykał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie gdyby do czegoś między nimi w końcu doszło to żadne z nich nie umiałoby oderwać od tego drugiego rąk i ust. Tak to już jest jak za długo czegoś pragniesz i w końcu to dostajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
15:02 no nie koniecznie... nie zawsze tak jest... w wielu kwestiach wcześniej czy później udawało mi się osiągnąć to co chciałem... ale niektóre rzeczy po bardzo długim czasie... i to już nie to... nie ten poziom zadowolenia... w miarę upływu czasu przestaje już tak bardzo zależeć... nie oszukujmy się... gdybym miał to wcześniej, wtedy gdy bardzo bardzo tego chciałem to byłby szał radości... później no fajnie jest nareszcie i co z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
długie, ciągnące się dni, tygodnie, miesiące nie widywania, braku kontaktu... to sprawia że jesteśmy daleko, coraz dalej... aż w końcu nieubłagalny czas robi swoje... myśli, obrazy naszej wyobraźni robią się coraz mniej wyraziste... aż w końcu stwierdzamy tak miało być... pewnie ktoś wiedział lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Ciebie ut może tak, żyjesz we własnym świecie złudzeń ... mam nadzieje , ze Skarbie ułoży sobie życie z kimś kto ja doceni i będzie szalał z pragnienia do niej nie patrząc na mijający czas...nie masz pojęcia o miłości , za to jesteś biegły w tęsknocie za nią ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.59 tak kobiety tak maja, ale jak widać po wypowiedzi utka nie jest zainteresowany tym co Skarbie sobie tam przeżywa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo utek w ogóle nie jest zainteresowany skarbie,stąd pewnie te tematy :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ciągle dba o żonę a nie o skarbie. ..prawda utku? ...dla żony zrobisz wszystko. ..nawet kosztem skarbie. ...a miesiące mijają bo skupiasz się na żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem skarbie dla nikogo i nie lubię jak się tak ktoś do mnie zwraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×