Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ifirma biuro rachunkowe opinie

Polecane posty

Gość MolaMilao
Serio? Online? Nie wyobrażam sobie takiego wyboru. Mam swoje biuro rachunkowe - gama, jak czegoś nie jestem pewna to jadę na Myśliborską i już, mogę sobie pogadać, oni zawsze znajdują dla mnie czas, wszystko tłumaczą... Online to już nie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz sprawdzonego i dobrego biura rachunkowego to sprawdź to - http://sygnum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaWitkowska
A nie wolisz poszukać jakiegoś biura, które działa też stacjonarnie? Sama też czasem korzystam z porad online, ale ma je w ofercie biuro, z którego korzystam stacjonarnie i znam ludzi, którzy tam pracują. Jeśli zdecydujesz się jednak na coś sprawdzonego to polecam Ci biuro Gwarant z Bielska: http://biuro-gwarant.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie sprawdzonego biura rachunkowego to mogę wam polecić biuro www.delta.waw.pl, które znajduje się w Warszawie. Moja firma współpracuję z nimi już od dawna i mogę powiedzieć że są kompetentnym i dobrze prowadzonym biurem rachunkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grasusak
To nie jest biuro, prawdopodobnie udostępnią Ci program i na własną rękę wszystko rozliczasz. Ja bym w to nie wchodziła. Wiele prawdziwych biur rachunkowych ma opcję obsługi online, jeśli Ci na tym zależy. Zobacz chociażby na tax care, są od wielu lat na rynku i cieszą się raczej dobrą opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoleczka
nie słyszałam o tym biurze, ale z własnego doświadczenia mogę ci polecić biuro rachunkowe Gama państwa Grabowskich, na pewno nie pożałujesz współpracy z nimi tak jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zakresie obsługi rachunkowo-księgowej, współpracujemy z krakowską firmą www.ademi.pl która rzetelnie i terminowo wywiązuje się ze swoich zadań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi księgowość prowadzi biuro rachunkowe Gama państwa Grabowskich i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość298
Polecam biuro rachunkowe M&M Księgi Rachunkowe z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_wlascd
Są super. Też jestem ich klientem i to już stałym, ponieważ w sierpniu minie rok odkąd założyłem własną działalność gospodarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasacik1422
Mój znajomy korzysta z usług firmy tax experts. Oferuje ona tanią księgowosć dla małych firm, doradztwo podatkowe czy biznesowe. Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą przedstawioną na stronie internerowej, bowiem to nic nie kosztuje, a może jest to, czego szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_halina_kos
Mój znajomy korzysta z biura rachunkowego M&M Księgi Rachunkowe i jest zadowolony z ich usług !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od siebie mogę dodać że biuro rachunkowe Gama na Białołęce w warszawie jest bardzo porządne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam z biura rachunkowego sm4 Zawsze wszystko na czas i żadnych problemów. sm4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient ifirma

Nie polecam nikomu kto ma więcej niż 5 faktur miesięcznie, a nie daj boże zatrudnionego pracownika lub leasing. system wygląda bardzo dobrze ale Panię które tam pracują i obsługują klientów to porażka, mnóstwo błędów co skutkuje marnowaniem czasu (a po to tam zakładałem konto) oraz w razie kontroli radź sobie Pan sam.

Jeszcze raz serdecznie nie polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

osobiście od lat korzystam z pomocy biura rachmistrzowie.pl jest jak najbardziej ok, ostatnio pomomgli mi uzyskać dotację na rozwój firmy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rabacik

50 ZŁ ZNIŻKI NA KSIĘGOWOŚĆ ONLINE!
Ważne! Użytkownik, który otrzymał kod promocji ma 5 dni od założenia konta na jego uzupełnienie na koncie.


Bardzo fajne ułatwienie w samodzielnym prowadzeniu KPIR można również skorzystać Biura Rachunkowego.

https://www.ifirma.pl/cennik

Księgowość internetowa
KSIĘGUJ SAMODZIELNIE, AUTOMATYCZNIE

3 miesiące za darmo i bez zobowiązań!

Księgowanie – KPiR i Ryczałt

Fakturowanie

CRM

Magazyn

Wsparcie księgowe

JPK


Biuro rachunkowe
PRZYDZIELIMY CI KSIĘGOWĄ

Pełna obsługa księgowa – KPIR i Ryczałt

Dedykowana księgowa

Reprezentacja przed ZUS i US

CRM

Magazyn

Wsparcie księgowe

JPK

 

Link do rejestracji: 

https://www.ifirma.pl/app/wa/register


LISTA KODÓW:

82I2N3W8F

QJBCP6PW7

8E7BJ7JII

IWLRRGDTD

9NGB28R98

Z30418IIO

CRK1KKPOZ

W3DOMCM1Y

G0OGBN7NK

Q0FA3I1EE

XZCF85MGW

LM5ZK2WYT

CKF4RLZZR

IXHRMLO1A

32HK1XT68

MNZ8MNY65

0XZ4X5MD3

HAOF3NJG0

R5RNREL8M

FG4NSJKSZ

FQGK1CL8A

V530ZRFLX

KL5LKE996

N13NVT33I

DCD1JWIM7

DV217EP5C

DP0M73G94

3Z8MEC5G5

U37DZFGBH

KC7G1LTQA

MULH4I550

KIB7VBL25

ST1H6JBXA

PXPJ88XML

NZ88XIQN7

S6FC8VMBX

UYRW727OD

8H5WUVJU0

NIH8ADZO6

6C8MD60UU

NVOMHFNNI

2C0F0RCVM

ATMY3JBU2

K9CZKQJ6B

FA6ZBNDFO

YJ7VX7TYX

DYQQ7QRN7

8LIBVAXC6

9O9BWMQ6R

AE89DJG9D



Miejsce wpisania kodu:  

screen6-3.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rectangular

Gdyby nie fakt, że współpracuję z biurem rachunkowym, nie wiedziałbym o tych ułatwieniach. Jak to jest, że o utrudnieniach tak bardzo dużo wszędzie się mówi a o tym niekoniecznie? Na szczęście Gama przyszło z pomocą. Świetne biuro prowadzone przez państwa Grabowskich w Warszawie - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że co realna księgowa to realna księgowa. Choć może wydawać się, że jest zbędna to w przypadku chociażby najmniejszego potknięcia, jej pomoc może się okazać zbawienna. ifirma, infakt i inne programy do samodzielnego księgowania są w porządku, jeżeli ma się jakąś podstawową wiedzę z zakresu prawa podatkowego. Jak nie ma się, to księgowa może nie tylko dużo pieniędzy nam oszczędzić, ale zapracować na siebie 🙂 Temat przerabiałam i dlatego mogę to raz jeszcze napisać. U mnie sprawdza się pani Anna Klupczyńska: https://www.biurorachunkowe-poznan.eu Nie dość, że wyprostowała mi księgi, to jeszcze na bieżąco doradza co zrobić, żeby było lepiej. Jej praca to nie tylko bezpieczeństwo dla mojej firmy, ale również duża oszczędność pod kątem pieniędzy i spokoju. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×