Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

I tak bedziesz moja...

Polecane posty

Gość gość
13:33 Nie mogę dziś klękać na kolanach, bo mnie dziś mocno kolana pieką po wczorajszej nocy. ;) Tajemnicza_E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko drogie! A co Ty w nocy na tych kolanach robiłaś? Czyżby szatan znowu opętał Twoje ciało ? Tu same zdrowaski nie pomogą, egzorcysty trzeba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:44 Achhhh Ty się lepiej mnie zapytaj czego ja na tych kolanach wczoraj NIE robiłam.... ;) Tajemnicza_E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej mnie interesuje co robiłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:01 Jeśli tak bardzo Cię to interesuje to "powiem" Ci, że mogę robić w zasadzie wszystko. Ale co wczoraj robiłam to już moja słodka Tajemnica. ;) I tyle. Wyobrażaj sobie co tam sobie tylko chcesz. ;) Tajemnicza_E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka co robi "wszystko" to skarb, tajemniczy Doopek nie wie co traci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym "wszystkim" to też tak nie do końca. Są jakieś granice powiedzmy "dobrego smaku", których chyba nawet z wiekiem nie da się rady przekroczyć. ;) Tajemnicza_E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt bo "dobry smak albo się ma albo nie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Na dobry smak mozna troche wplywac ;) pic sok ananasowy, jesc papaye, nie palic no i bez czosnku albo duzo naci pietruszki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza_E
14:50 15:16 Nie można się z tym nie zgodzić, co piszecie. :) Wszystko prawda. :) 15:16 Jeżeli Tajemniczy_D lubi zajadać na surowo nać pietruszki, to ma u mnie nadal 100 % szans i nigdy mnie nie straci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.42 myśle, że właśnie z wiekiem da się w końcu przeskoczyć bo wszystko się zmienia...tylko nie z byle doopkiem jakich pełno szczególnie na tym forum...maytreee dieta obowiązuje dwie strony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
: )Naturalnie, osoby z dobrym smakiem zwracaja uwage na partnerow o dobrym smaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:29 Zgadzam się. Nie z byle jakim doopkiem, który rozpowiada wszystko na prawo i lewo wszystkim swoim koleżkom, tylko z odpowiednim mężczyzną na poziomie, który potrafi zatrzymać dla siebie pikantne szczegóły zbliżeń z kobietą. Dyskretny mężczyzna na poziomie to prawdziwy Skarb. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to co piszecie ma sie do tematu? Czy to zmieni ta wielka ukladanke ktora uklada sie w swoj tylko sposob i nie mamy na to wplywu?Otoz nie :p A co z akceptacja drugiej osoby taka jaka jest? Ups i chyba schemat obustronnosci wlasnie szlak trafil :p Kocham cie aniolku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz dieta i obowiazuje. To przeciez tylko smakowite dodatki do salatki czy desery a kazdy chcialby chyba wypasc na osobe o dobrym smaku ;) Ciekawostka jest salatka z kuchni libanskiej skladajaca sie tylko z posiekanej natki pietruszki i owoca granatu. ;) Nie jest wybuchowa, nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.18 słowo w slowo! Tylko, ze prawdziwych dżentelmenów dziś jak na lekarstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyzby wszyscy rozpierzchli sie do sklepow zakupic ananasy, itp.? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.42... No nie.Ktos napisal powyzej ze obowiazuje obie strony.Jak dla mnie to obojetne co jesz poki sprawia ci to przyjemnosc.Aczkolwiek aby bylo w miare zdrowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byla tylko mala poradnikowa wycieczka w kierunku dobrego smaku ;) :)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.34 akceptacja drugiej osoby taka jaka jest to podstawa, my zupełnie o czym innym...coś co dzieje się potem :P maytreee kuchnia libańska ogólnie jest niezwykle aromatyczna...ananasy pewnie zakupione, teraz czas na wyciskanie soku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez Cię kocham Najdroższy 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz beda sie zglaszac wszystkie aniolki Charliego :) masz cozes chcial :)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagniecina zawijana w kiszone liscie winogron jest wspolna chyba wszystkim krajom arabskim az po Turcje. Mieso jest jednak zbyt twarde, zbite, jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne im więcej aniołków tym lepiej :P jagnięcina to specyficzne mięso , trzeba je i lubiec i umieć zrobić a liście winogron są używane nie tylko w krajach arabskich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialem chcialem :p Aniolki sie pojawiaja i znikaja :( Moze ktorys wpadnie na obiad wtedy skorzystamy z przepisu na milosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Ty! A ja myślałam , ze tylko jeden aniołek może skorzystać z takiego przepisu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tylko jeden :) Ale czy tu jest? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×