Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

I tak bedziesz moja...

Polecane posty

Gość gość tygrysek aniołek
Włascicielki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to po 11 latach?niby jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego odczarować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby znaliscie sie wczesniej?jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1999-2010.-2021?ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups, to chyba nie przystoi mowic/ pisac zakochanemu mezczyznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto mnie zaczarowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kombi Zaczaruj .;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.12 sugerowałam się liczbami z internetu...Amsterdam 200 obrazów plus 500 rysunków, Kroller-Muller 90 obrazów i 180 rysunków...tyle internet...to wymienione przez Ciebie jest chyba starsze... ...po co chcecie się odczarowywać? Miłość jest piękna tylko trzeba działać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie Jesteś dziś tęsknię tak jak nikt..Przeminął czas czy wybaczysz mi zgrywanie obojętnej?Ta przejazdzka to było moje niebo .Najpiękniejszy dzień w życiu.Zwariuję kiedyś bez Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tygrysek aniołek
Bez Niego nie ma mnie.Czytał z moich oczu i duszy bezbłędnie.Jego dłonie jak aksamit.Jego uśmiech topił lody ktorymi obwarowałam swoje serce przed całym światem...Teraz moim światem jest On.To aż niesamowite że nie widując go tak długo można kochać z dnia na dzień bardziej.Kocham bo rozumie mnie jak nikt inny.Wiem że mogę mu zaufać i że nigdy nie zrobi mi krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tragedia pomylek. 4 osoby dramatu; 2 bylych narzeczonych rozdzielonych pozornie wypadkiem samochodowym, pirat szt.1, udajaca mloda panienk szt.1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tygrysek aniołek
Zadzwoń..napisz zrób cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczba 11 to liczba mistrzów .Od zawsze przynosi mi szczęscie.Kiedyś nr stanowiska 11 nazwa Angel.Numer na koszulce 11 Twoj num.na koszulce 11 .Spotkanie po 11 latach.Suma z dnia urodzin 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza_E
19:10 Tajemniczy_D , w odpowiedzi na Twój wpis. To dla Ciebie, przesłuchaj uważnie :) Tyle w temacie. Żadnego seksu więc raczej nie będzie :P https://www.youtube.com/watch?v=pC-6yJCl1Z8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka przejazdzka? Gdzie I kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 2011 w góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tygrysek aniolek czuje to samo do niego co ja do niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.40 Wiem że mogę mu zaufać i że nigdy nie zrobi mi krzywdy. x Już po tych słowach zostałaś skrzywdzona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
T_E myślisz ze Doopek zrozumie przekaz? Nie sadze. Piosenka śliczna. Niekoniecznie? Facetom się nie ufa z założenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tygrysek aniołek
2.53 Cudowne i zarazem bolesne uczucie prawda.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tygrysek aniołek
Jak w tej piosence Blue cafe Zapamiętaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza_E
08:28 Jeśli w ogóle Tajemniczy_D śledzi dość uważnie ten wątek to powinien zrozumieć. Sam też tu czasem coś wrzuca i są to mądre, życiowe teksty. Widzę, że też ma chyba podobne dylematy, podobne przemyślenia, może też przeżywa to tak samo jak ja. Przez ten kawałek chciałam mu uświadomić, że nie można mieć wszystkiego, bo ktoś tak sobie życzy, Ja, On czy ktokolwiek inny, i zdaję sobie z tego doskonale sprawę. Zawsze będą jakieś konsekwencje KAŻDEJ decyzji, którą osobno podejmiemy. Tak się po prostu porobiło, zbieg różnych sytuacji życiowych to sprawił. A on, jeśli chce się od razu kochać, zamiast rozmawiać, jak napisał, to owszem, bardzo chętnie. :D Nie mówię "Nie", ale ja piszę się na to tylko w stałym związku. :P :D A do tego prowadzi jeszcze długa, kręta i wyboista droga. Ja nie potrzebuję kochanka a bardziej życiowego partnera, który będzie spełniał obie te "funkcje". ;) Tyle że zanim szczerze nie wyjaśnimy sobie tego, co boli i stanowi przyczynę nieporozumień, nie będę się w nic toksycznego pakować. Teraz jestem w stabilnym , harmonijnym związku i nie muszę nic zmieniać, chociaż czasem z różnych innych względów może i bym chciała. Ciężko to opisać. Naprawdę to jest trudne do przepracowania. Sytuacja trochę patowa. To skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza_E
08:28 Pozostałe komentarze nie są moje. Ja piszę tu tylko jako Tajemnicza_E. I jestem tu z powodu pewnego faceta. Chyba chodzi o Tajemniczego_D, ale i tak nie jestem jeszcze pewna na 100 %. Poza tym, Nieufna to moje drugie imię. :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można być w stabilnym i harmonijnym związku i kochać kogoś innego! Nie rozumiem...to nie idzie w parze...można być w związku, kochać kogoś innego ale na pewno w takim zwiazku się nie układa. To męczarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza_E
11:41 Po prostu w pewnym momencie rozjechały się nasze priorytety i oczekiwania co do partnerstwa w związku, przyszłości, osiągnięcia względnej stabilizacji. Trochę moja w tym "wina", bo to ja zaczęłam trochę inaczej z wiekiem patrzeć na życie i zaczęłam myśleć nie tylko i wyłącznie o sobie, tak jak było dotychczas. Ciężko to wytłumaczyć. Nie każdy tego doświadczy, takich dylematów, od których czasem łatwiej się odciąć niż się z nimi zmierzyć. Ciężko po prostu znaleźć w tej sytuacji najlepsze rozwiązanie. Zależy mi na tym, żeby nikt nie ucierpiał, ale to chyba niewykonalne. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×