Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość statystyczny polak

moja żona jest oziębła

Polecane posty

Gość statystyczny polak

Ja uwielbiam sex i mogę to robić na wszystkie możliwe pozycje ale niestety trafiła mi się taka żona że dla niej sex może nie istnieć a o oralu czy analu mam zapomnieć bo tak robią zwierzęta. Wie że mam sprzęt bardzo duży bo czasem go czuje za daleko ale jednak nie ma żadnej przyjemności z tego. I problem mam ja bo ją kocham i nie chcę jej zostawiać. Potrzebuję innego spojrzenia na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seksuolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ja analu też nie lubię, to mam iść do seksuologa? Sami idźcie się leczyć. Zresztą dlaczego żona ma się leczyć, może to autor jest seksoholikiem i wymaga terapii. Moim zdaniem macie po prostu różne temperamenty, wcześniej tego nie zauważyłeś? Czy seks był dopiero po ślubie? Chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statystyczny polak
sexuolog nie wchodzi w grę bo mnie tam wysyła zebym się dowiedział jak popęd mój osłabić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co kto lubi, dla mnie nie jest boski, niestety spróbowałam raz i więcej nie zamierzam. Okropne to było, ból i straszne uczucie, chociaż użyliśmy z mężem żelu i on nie ma nie wiadomo jak dużego penisa. Jeśli ktoś czepie z tego przyjemność, to proszę bardzo, ja nie i nie będę się zmuszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statystyczny polak
gość dziś Co kto lubi, dla mnie nie jest boski, niestety spróbowałam raz i więcej nie zamierzam. Okropne to było, ból i straszne uczucie, chociaż użyliśmy z mężem żelu i on nie ma nie wiadomo jak dużego penisa. Jeśli ktoś czepie z tego przyjemność, to proszę bardzo, ja nie i nie będę się zmuszać. Masz rację jeśli nie chcesz nikt cię nie zmusza ja żony też nie zmuszam do analu czasem wspomnę to nie chce szłyszeć o oralu również . Minetkę czasem da sobie zrobic ale żadnej przyjemności z tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Haha ja analu też nie lubię, to mam iść do seksuologa? Sami idźcie się leczyć. Zresztą dlaczego żona ma się leczyć, może to autor jest seksoholikiem i wymaga terapii. Moim zdaniem macie po prostu różne temperamenty, wcześniej tego nie zauważyłeś? Czy seks był dopiero po ślubie? Chyba nie... x głupia babo ja jemu radze isc do seksuologa a nie jego zonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jestes glupia baba bo nie czytasz ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś sama jestes glupia baba bo nie czytasz ze zrozumieniem. x predzej ty nie potrafisz zdan formować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statysyczny polak
nie kłóćcie się dziewczyny tylko wyrażcie swoja opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do lekarza niech ci cos da na zmniejszenie popedu albo zmien zone. to sa jedyne wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statystyczny polak
idz do lekarza niech ci cos da na zmniejszenie popedu albo zmien zone. to sa jedyne wyjscia Problem w tym że nie chcę jej zmieniać z powodu tego że ja mogę codzinnie. Tak samo może żona wziąść coś na zwększenie libio. CZY KTOŚ MA JESZCZE JAKIEŚ PROPOZYCJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chcesz zone truc to ją zostaw bydlaku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statystyczny polak
Chciałbym zrobić jej konkretnie żeby miała nogi z waty ale to niemożliwe. Szkoda bo mam dobre 20 cm i tego nie docenia a jej koleżanki jak mówiła mają na odwrót bo 10 minut i na odczepke. Czy ten świat jest tak poukładany że nie ma się wszystkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statystyczny polak
gość dziś jesli chcesz zone truc to ją zostaw bydlaku!!!! przeczytałem twoj post ale nawet nie róbuje go zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ona kocha Ciebie? Czujesz to? Na początku też taka była? Ile jesteście razem i jak często uprawiacie seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statystyczny polak
gość dziś A ona kocha Ciebie? Czujesz to? Na początku też taka była? Ile jesteście razem i jak często uprawiacie seks? Kocha mnie i ja to wiem. Przed ślubem kochalimy się godzinami normalnie chociaż nie miała orgazmu i mi o tym nie mówiła. Po pierwszym dziecku libido całkiem jej opadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
statystyczny polak dziś Chciałbym zrobić jej konkretnie żeby miała nogi z waty ale to niemożliwe. Szkoda bo mam dobre 20 cm i tego nie docenia a jej koleżanki jak mówiła mają na odwrót bo 10 minut i na odczepke. Czy ten świat jest tak poukładany że nie ma się wszystkiego? x buahahaha, ty naiwniaku myslisz ze duzy = lepszy? no raczej nie :D Miałam i takie co miał 10cm, 15cm i 23cm o dziwo dwóch pierwszych było z******tych ten 3 był fatalny, nie dosc ze g*** umiał to jeszcze bolało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile minęło czasu od porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz, że Cię kocha, skoro nie chce uprawiać seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statystyczny polak
gość dziś Ile minęło czasu od porodu? x od ostatniego 13lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem po porodzie zaczynają się problemy z tarczycą i dlatego spada libido. Może powinna się przebadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statystyczny polak
gość dziś Czasem po porodzie zaczynają się problemy z tarczycą i dlatego spada libido. Może powinna się przebadać. Zgłoś x ma tarczyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczy się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile lat jesteście po ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statystyczny polak
w marcu mineło nam 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
statystyczny polak dziś gość dziś Czasem po porodzie zaczynają się problemy z tarczycą i dlatego spada libido. Może powinna się przebadać. Zgłoś x ma tarczyce x debilu, kazdy człowiek ma tarczyce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja zona tez nie chce sexu moze tylko raz ma miesiac a ja moglbym co dzien i nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statystyczny polak
gość dziś statystyczny polak dziś gość dziś Czasem po porodzie zaczynają się problemy z tarczycą i dlatego spada libido. Może powinna się przebadać. Zgłoś x ma tarczyce x debilu, kazdy człowiek ma tarczyce smiech.gif x idz hejtowac gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statystyczny polak
gość dziś Moja zona tez nie chce sexu moze tylko raz ma miesiac a ja moglbym co dzien i nie wiem co robic x odezwij sie na gg44941779

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×