Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tak strasznie zazdroszczę kuzynce córki

Polecane posty

Gość gość
12.49 ile lat ma twoje najstarsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja mam dwie córki...jedna inteligentna w wieku 10 lat wie więcej niz 30 letnia kobieta x x x dobre!:D tak, tak, super "mundra" 10 latka mająca wiedzę większą niż dorosła kobieta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach jaka to szkoda,ze dziecka nie mozna zrobic sobie jak w tej grze "The Sims".:-) Tam mozecie wybrac sobie plec,wyglad,charakter,itd.Chyba co niektorzy za duzo graja w takie gry bo rzeczywistosc miesza sie im juz z fikcja.:-) Mowie o autorce tematu.Ja juz z takich gier wyroslam,ale jak czyta sie takie tematy to rece opadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego autorka ma marzenia i otwarcie o tym mowi po prostu każdy je chyba ma -zycze ci żeby 3 ciaza była córa autorko może warto przemyśleć a jak nie to może jako babcia będziesz miała wnuczki też się spełnisz wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa,marzenia.Autorka to chcialaby raczej dziecko "na zamowienie". Ma byc koniecznie coreczka,do tego ma byc grzeczna ,madra i moze jeszcze piekna.Jeszcze meza obwinia niewiadomo o co.Bo akurat jej maz przed zaplodnieniem juz zaplanowal sobie,ze znowu splodzi syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:55 najstarszy syn ma 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.25 dziekuje dałąs mi nadzieje do 40 ma jeszcze trochę czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam corke i syna. Corka od urodzenia do okolo 3 roku zycia byla strasznym dzieckiem. Wydzierala sie i ciagle jej cos nie pasowalo itd. Teraz ma 7 lat i nadal ma swoje fazy Synek natomiast od dnia narodzin aniolek nasz kochany. Jako niemowle plakal tylko za jedzonkiem. I do dzis nie mamy z nim zadnych problemow. Planujemy 3 dziecko i chce zeby to byl chlopiec i mam nadzieje ze sie uda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więc śmiało możesz próbować autorko.Przeczytaj w google co zwiększa szanse na dziewczynkę. Przecież płeć od czegoś zależy :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moich obserwacji córeczki sa zawsze bardziej związane z ojcami a synowie z matkami. Zawsze tak było i z tego co widzę tak tez jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie prawda córka bardziej z matką jest związana ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za pare lat ta mala dziewczyznka bedzie puszczala sie jak szmata i bedzie wstawiac nagie fotki na fb i matce nie pomoze tylko sprawi robote a twoi synowie wyrosna na inteligentnych i porzadnych mezczyzn, ktorzy pomoga tobie na starosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×