Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość GabrielaWrocLove

Suknia od Violi Piekut?

Polecane posty

Gość GabrielaWrocLove

Hej :-) Nie znalazlam podobnego tematu, wiec pozwolilam sobie zalozyc. Co sadzicie o sukienkach Violi Piekut, jakie macie doswiadczenia? Pytam, bo niedawno dowiedzialam sie, ze jej suknie wcale nie sa takie drogie. Myslalam, ze to bedzie kilkanascie tysiecy (totalnie nie moje progi), ale okazuje sie, ze mozna miec suknie za 2.5 tysiecy. I ze mozna podmieniac materialy w modelach i miec drozszą jakby taniej :). Wiec zastanawiam sie czy to nie u niej wlasnie kupic suknie na moj slub (ktory bedzie juz we wrzesniu:))). Polecacie, odradzacie?

Gość gość
W tam tym roku byl "szal" na jej sukie na model niccola czy jakos tak,w mojej okolicy kilka kobiet mialo ten model I tak troche slabo bo wszystkie ubrane jakby tak samo

Gość gość
Mega modne, mega ładne i mega porządne suknie. A atelier przy Okrzei w warszawie ma efekt WOW. Generalnie godne polecenia i owszem można przerabiać projekty, żeby było taniej :)

Gość PanienkaIwona
ja polecam, sama jeszcze slubu nie mialam, ale moja przyjaciolka owszem. nie miala za duzo kasy dlatego postanowila WYPOZYCZYC suknie, i okazalo sie, ze tam nie ma z tym problemu. a wygladala jak milion dolarów.

Gość Teneryfcia88
gosc - 60% ceny sukni. ja z tej oferty skorzystalam, bo po co mi suknia 'na wlasnosc' skoro i tak zaloze ja raz?

Gość gość
A jak tam jest z przymiarkami? Są jakies ograniczenia co do ilości przymiarek? Jakieś opłaty dodtkowe za przymiarki czy coś?

Gość gaga122
@gość Nie ma ogrniczeń, ani żadnych dodatkowych opłat za przymiarki. Ja to byłam z 15 razy :P

Gość Brys_Doma
ja tez bylam kilkanascie razy, balam sie, ze mnie w koncu wyrzuca stamtad :P ale na szczescie obsluga ma chyba fakultet z cierpliwosci :P

Gość rEnAtA

Cenie za wdzięk i klasę panią Viole Piekut, a jej projekty mają moje ogromne uznanie. Siostra brała ślub w jej sukni....zazdrosiłam okropnie. Może i ja kiedyś w końcu założe suknie jej projektu... kiedyś ;))) 

Gość fankaaa

Viola Piekut jest wspaniałą projektantką, ma styl i gust dla mnie to ona tworzy takie cuda że szooook ❤️

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować