Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak pomalować ściany?

Polecane posty

Gość gość

Jak pomalować ściany gdy mam czerwoną kanapę i ciemne meble?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pomalowałabym na szaro - popielato:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Zestawienie czerwonej kanapy i ciemnych mebli to dość mocne połączenie kolorystyczne, dlatego moją propozycją jest pomalowanie ścian na stonowany kolor. Najlepszym tłem dla czerwieni są szarości, brązy i beże oraz czerń. Każdy z tych kolorów da nam zupełnie inny efekt, należy wybrać go według swoich upodobań. Kolor szary jest kolorem uniwersalnym oraz ponadczasowym, kolor szary doda wnętrzu nowoczesnego charakteru. Można wybierać go z dużej palety barw szarości - ciekawą propozycją będzie kolor INTUICJA. Brązy i beże zgaszą nam nieco kolor czerwony i wnętrze stanie sięprzytulniejsze - moją propozycją jest kolor BEŻOWY KASZMIR. Na kolor czarny można pomalować jedną ze ścian, ale tylko wtedy gdy pomieszczenie jest dobrze oświetlone. Na takim ciemnym tle dobrze będzie wyglądać czerwona kanapa, z pewnością jest to wybór tylko dla odważnych:) Kolory te można ze sobą połączyć - jedną ze ścian np. na tę na której stoi czerwona kanapa pomalować na kolor brązowy bądż czarny, zaś pozostałe na szarości. Malowanie ścian na dwa różne kolory przełamuje stereotypowe myślenie o tym, że pomieszczenie należy malować tylko na jeden kolor:) Należy jednak pamiętać aby wybrane przez nas kolory ze sobą współgrały. Wszystkie nasze kolory i produkty znajdziesz na stronie: www.dekoral.pl Pozdrawiam serdecznie Ekspert Dekoral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie Waszym zdaniem kolory będą najlepiej pasowały do biura nieruchomości? Oczywiście dosyć oczywiste - ma to wyglądać nowocześnie, ale też robić dobre wrażenie na klientach. Propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj. Do biura nieruchomości proponujemy nowoczesne, dynamiczne i niebanalne połączenie - popielaty zefir jako kolor drugoplanowy, kolor "tła" oraz lazurowy szantung jako kolor pierwszoplanowy, szczególnie, jeśli chcemy wyróżnić fragment przestrzeni, np. za stanowiskiem biurowym. Pozdrawiam serdecznie, Ekspert Dekoral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×