Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rejestracja auta ,pytanie

Polecane posty

Gość gość

witam ,bedzie to moje pierwsze auto,dopiero zrobiłam prawko. chciałabym spytac kogoś zorientowanego ile kosztuje rejestracja bo net podaje różne dane. Auto kupione w polsce,zarejestrowane przez własciciela w polsce,napisane że ubezpieczenie do stycznia 2018 i przeglad tez do 2018. i pytanie ,ile kosztuje przeglad? ile kosztuje ubezpieczenie? jestem na etapie kupna,to dosć pilne a nie ma mi kto wyjasnic i pomóc. dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto tu same praviki bez prawka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnibusek199870
Z ubezpieczeniem to już różnie, zależy czy będziesz jedynym właścicielem autka, czy np skorzystasz ze zniżek rodziców, obecnie jest mnóstwo ofert ale trzeba umieć się wśród nich poruszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubezieczenie auta to w ogóle przekichana i kosztowna sprawa, ale można znaleźć taniej wystarczy dobrze poszukać ; ) Wiem z własnego doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica rejestracji
To zależy. Auto jest kupione w tej samej miejscowości co Ty mieszkasz czy z innego powiatu? Jeżeli ten sam powiat,to numery rej.możesz zostawić i wtedy płacisz tylko za przerejestrowanie, czyli 81.00zł ,no chyba,że chcesz sobie numery rej.zmienić wtedy 180,50zł.Przerejestrowanie auta z innego powiatu też180,50zł .Tutaj numerów rej.nie można zostawić. Sprawdź na dow. rej. czy była wydana karta pojazdu.Jeżeli tak,to sprzedający musi Ci ją dać przy zakupie samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnibusek199870
Ja mam takie drogie w Pzu ale chyba jak mi się skończy to wezmę coś innego bo jednak mocno moj portfel cierpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wbij sobie w rankomacie to tam Ci wyjdą korzystne oferty akurat pod Ciebie jak dokładnie uzupełnisz to formuła dobierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli będziecie szukać firmy ubezpieczeniowej, to zgłoście się do www.multiagencja-szczecin.pl. Mi załatwili OC na świetnych warunkach. Kontakt z nimi dostosowany do możliwości czasowych klienta. Obsługa bardzo sympatyczna. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriannaklosik8
Tutaj znajdziesz najtańsze ubezpieczenie https://superpolisa.pl/. Warto skorzystać, sama zobaczysz że różnice w cenach są dość spore. Możesz nawet od razu zakupić ubezpieczenie on-line, dzięki czemu zaoszczędzisz masę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×