Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chciałabym być żoną, po prostu

Polecane posty

Gość gość
gość wczoraj A teraz zasadnicze pytanie do tych kobiet co chcą prasować, zajmować się domem, piec ciasta... czy pracować zawodowo macie zamiar, czy chcecie być na wyłącznie utrzymaniu męża? xxxxxx A mnie zawsze zastanawia, jak facet chce mieć żonę w domu, co piecze i i sprząta i sadzi kwiatki, on zaś tylko pracuje, tylko się wielce oburza, że kobiety typu gospodyni domowa, szukaja mężczyzn zamożnych, bo zdają sobie z tego sprawe, że tylko dużo zarabiający facet utrzyma ją , siebie i dzieci. I wtedy następuje oburzenie, że kobieta to materialistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj. Jestem taka zona od 8 lat. I mam juz troszke dosc. Bo na zewnatrz wszystko wyglada tak pieknie a tak na prawde prowadzenie domu, gotowanie dwudaniowych obiadkow, sortowanie prania ( prasowanie?! Serio?)sluchanie o pasjach meza podczas gdy on ma raczej gdzies twoje, latanie za psami i poswiecanie tez im ( mam trzy) czasu a w reszcie opieka i wychowanie dziecka sprawiaja, ze dla mnie czasu juz brak. Oczywiscie pracuje tez zawodowo, choc maz by chcial zebym siedziala w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×