Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Odchudzanie

Polecane posty

Ja zanim na jakieś tabletki odchudzające wolę postawić na catering dietetyczny. Wybrałam Wygodną dietę i jestem bardzo zadowolona. Dzięki nim jem smacznie, zdrowo świeżo i co ważniejsze w końcu regularnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz w te lato cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz zbudować wspaniałe i muskularne ciało ? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoO1
dziewczyny, ale jedno nie wyklucza drugiego, aczkolwiek uważam katering dietetyczny za lekką przesadę, ja mając dwójkę maluchów w domu jestem w stanie po pracy wszystko ogarnać i nie padam na twarz jak zaorany mamut, wystarczy tylko namówić rodzinę do odrobinę zdrowszego jedzenia. Dwójka niemowlaków raczej ma niewiele do powiedzienia w kwestii żywienia, ale oni są akurat nienaruszalni, mają swoją bejbi dietę i tego się trzymam, ale na przykład już mąż i starszy syn z chęcią próbują nowych cudów które robię w kuchni, mąż sam stwierdził, że czuje się lepiej i że chyba nawet schudł :) Przepisy na zdrowe jedzenie wcale nie są takie skomplikowane i czasochlonne, a najeść sie może cała rodzina. Ja do tego dobrałam jagody acai (których używam również jako dodatek do deserów - tak, desery na diecie są wskazane!) w iqacai i ledwo minęły 3 tygodnie od naszego wspólnego startu w zdrowe i lekkostrawne jedzeine a ja już mam luźne spodnie i kupiłam wczoraj stanik z mniejszym ob pdb :) Wszystko jest kwestia chęci i przyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na diecie niestety mniej więcej w połowie musiałam coś zrobić bo napady głodu i wahania były bardzo uciążliwe.Zdecydowałam się na zakup Slimunox.Po dwóch dniach chęć podjadania znikła a co do nastroju jest lepiej nie jestem już w kółko wkurzona jest po prostu normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie z Slimunox dobiegło końca.Nie mówię że było różowa bo raz było gorzej raz lepiej ale ogólnie udało mi się schudnąć 11kg.Teraz przyszła pora na zakupy ciuchów w nowym rozmiarze bo naprawdę nie mam co na siebie włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egzamin zdaje dieta pudełkowa, ja na jedzeniu od https://www.maczfit.pl/ schudłam łącznie już 8 kg :) Bez ćwiczeń, jak dotąd. Regularne i dietetyczne posiłki czynią cuda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z siostrą ( jesteśmy bliźniaczkami) stosowałyśmy podczas odchudzania oprócz wielu ziół pozbywających się nadmiaru wody z organizmu habaicynę. Są to kapsułki z chili, któe mają w sobie substancję - kapsaicynę - która to ma dobre właściwości przyspieszające metabolizm, poczytajcie sobie oot ym w necie. Ponadto przeszłyśmy na dietę warzywno-owocową i w sumie jadłyśmy warzywa do oporu a owoce to tylko te niezbyt słodkie i szybko zrzuciłyśmy nadmiat tłuszczyków. Trzymamy za was wszystkie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Baśka
ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku przy polączeniu diety, cwiczeń i foerewerslim schudzłam 9 kg i uważam, ze to wystarczające jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wixon
Warto zacząć od zdrowego odżywiania. Ja sama miałam z tym problem więc zaczęłam zamawiać catering z Wygodnej Diety i dopiero to dało efekty. Dzięki nim jem zdrowo, świeżo i regularnie. Do tego dołożyłam ćwiczenia i teraz jestem bardzo zadowolona- i już ładnych kilka kilogramów lżejsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już jestem po kuracji odchudzającej.Całą nadwagę udało mi się zrzucić dzięki tabletkom Foreverslim.Wystarczyło trzymać się zasad kuracji troche więcej się ruszać i teraz nosze rozmiar 38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Częstym problem w trakcie diety jest brak określonych posiłków. Dzięki odpowiedniemu rozłożeniu posiłków błyskawicznie chudniemy! Ze swojej strony polecam strone http://dieta-lux.pl/54203 Kilka minut wystarcza by dobrać dietę dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam serdecznie na stronę najlepszego trenera w polsce: www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimunox to najlepszy suplement z jakim miałam doczynienia, udało mi się zrzucić 8 kg w 3 miesiace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barto776
Są różne ciekawe sposoby na odchudzanie, ważne aby były skuteczne. Ja wiem które są najlepsze ! https://amlanforte.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim trzeba się bardzo dużo ruszać, dodatkowo zdrowa i zbilansowana dieta. ja wpomagająco stosuje dicopeg 10g który reguluje pracę moich jelit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o moją osobę, to do zakupu Foreverslim, (kupowałam na Allegro) namówiła mnie koleżanka. I jestem jej za to bardzo wdzięczna. W końcu znalazłam środek, który faktycznie pomaga mi schudnąć. Jak na razie (a jestem w połowie drogi) to waga spadła o 6kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej nie chcę mi się wierzyć że udało mi się schudnąc.Z nadwagą walczyłam 7 lat bez skutecznie.O Slimunox dowiedziałam się od koleżanki spróbowałam i w końcu mi się udało.Szkoda że tak późno się o nich dowiedziałam bo szczuplejsza była bym dużo wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle cudownych środków i tyle osób z problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła, atrakcyjna sylwetka - marzenie każdego. Myślisz, że nie można tego tak łatwo osiągnąć? Przekonaj się, że można. Chcesz wyglądać atrakcyjnie i zdrowo? Jeśli tak to koniecznie wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Jest to strona najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Tylko z jego pomocą możesz osiągnąć sukces i przejść niesamowitą przemianę. Pan Igor to jedyny trener w Polsce, który zagwarantuje Ci innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe oraz fachową suplementację. Nie czekaj dłużej i wejdź na: www.igortreneronline.pl Zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Możesz już na zawsze pozbyć się niechcianego tłuszczu, zbudować piękną, smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli tylko człowiek trzyma się zasad kuracji stosując Slimunox to na pewno schudnie.U mnie te trzy miesiące przyniosły znaczące zmiany.Wyglądam lepiej waga utrzymuje się w normie.Wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zastosowanie Slimunox dzięki nim w końcu udało mi się schudnąć.I wcale nie był to takie trudne mi wystarczyły trzy miesiące aby wrócić do wagi takiej jaką miałam zaczynając studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze to zacząć dietę z głową :) bez przegięć i głodówek. Poznać z czym organizm sobie lepiej radzi i szybciej trawi a co powoduje stany zapalne w organizmie i zaburza pracę metabolizmu. Polecam najpierw wykonać badania. Są 2 rozwiązania: Badanie : http://e-diagnostyka.pl/oferta/kod-metaboliczny-200/ lub http://e-diagnostyka.pl/oferta/nutrition-sensor/ obie diety są dopasowane do naszego organizmu, zdrowe i w 100% skuteczne... polecam :) i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz całkowitą rację, IQman jest bardzo skuteczny, mi on pomógł. A co do erekcji, bo o to głównie mi chodziło, to uważam, że jest to bardzo skuteczny środek, mi w każdym razie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie najlepszy i jedyny skuteczny preparat wspomagający odchudzanie - https://fittspray.com mam formułę pro po jednym miesiącu kuracji schudłam ponad 5 kg,a co najważniejsze ustabilizowałam posiłkiogromy +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×