Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Odchudzanie

Polecane posty

Gość gość
Również mogę pochwalić Slimunox za jego skuteczność i szybkość działania.Wiem że same tabletki to nie wszystko ale w połączeniu z odrobiną ruchu efekty są naprawdę znakomite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

 

Najbardziej warto zainwestować w rozsądek i systematyczność. Jedynie w ten sposób można faktycznie osiągnąć efekt. Tabletki są sposobem na wspomaganie procesu. Ja tez miałam poważne problemy z dietą. Tabletki  Slimunox w wielu sprawach mi pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tirra

Miałam detox sokami, wybrałam Nuja - są bogate w wartości odżywcze i mają bardzo dobry skład. Dzięki temu nie chodzę głodna! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam morwital-fat. Fajny specyfik rosyjski na bazie moroznika kaukaskiego i innych ziół

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

Moim zdaniem nie ma lepszego środka wspomagającego odchudznaie jak właśnie Foreverslim. mi te tabletki pomogły się pozbyć 14 kilogramów nadwagi. I to w 4 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaO

Ja zdecydowałam się na zastosowanie IQmango i jestem bardzo zadowolona. Wreszcie mogę bez oporów stanąć przed lustrm i nie widzę zwałów tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziomkini

Jestem zdania że dzięki suplementom można schudnąć, ja schudłam dzięki Slimunox 8 kg w 2 miesiące 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Macie dziewczyny racje, slimunox jest niezawodnym preparatem na odchudzanie który istnieje na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia

Ja dzięki Slimunox schudłam w miesiąc 4,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolcia

A ja dzięki Slimunox nie mam efektu jojo i tych zbędnych 16kg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katja

U mnie w przypadku stosowania Slimunox pozbyłam się 14kg w 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Ja w 2 miesiące 10kg mniej dzięki Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika Zet

Moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na pokonanie nadwagi jak zastosowanie Slimunox. Dla mnie te tabletki okazały się zbawienne w zastosowaniu. W końcu trafiłam na środek, który faktycznie pomógł mi pozbyć sie nadwagi. Wczesniej niestety miałam pecha i stosowane środki nie dawały rezultatu podobnie jak sama dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaH

W moim przypadku bardzo pomogło zastosowanie Foreverslim. W sumie to od momentu zastosowania tych tabletek, z nadwagą poradziałam sobie w trzy miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Straciłam w zasadzie całą nadwagę przez 3 miesiące kuracji z tabletkami Slimunox. Spróbowałam po 4 latach próbowania różnych diet, łącznie z ćwiczeniami. Niestety, ale kompletnie nie przynosiło to żadnego efektu. Nie wyobrażacie sobie jak przyjemny był dla mnie powrót do moich ciuchów z przed ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. 
Serdecznie mogę polecić :) Posiłki różnorodne i zbilansowane.


Dieta jest również układana pod osoby cierpiące na cukrzycę czy problemy z tarczycą, 
dobierana pod twój typ metabolizmu, 
a co najważniejsze bezpieczna w porównaniu do super diet 1000 kcal

Jeżeli chcesz spróbować to zapraszam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   


www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celestyna

Aby schudnąć stosowałam kilka środków i niektóre były skuteczne. Najlepiej na mnie sprawdził się suplement Foreverslim który w połączeniu z moją dietą dał najlepsze rezultaty. 14kg przez pełny okres kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Nie miałam żadnych problemów z utratą wagi stsoując tabletki Slimunox.Moim zdaniem podstawą jest trzymanie się zasad kuracji.Jeżeli się tego nie robi to nawet nie ma co zaczynać bo i tak się nie uda.A zasady są bardzo proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na pozbycie się nadwagi. U mnie może nie było tego dużo, ale i tak te 12 kilo "nadbagażu" bardzo mnie denerwowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Moim zdaniem, za taki środek spokojnie można uznać Slimunox, ja skończyłam się odchudzać ponad miesiąc temy, raz że waga spadła, dwa, że utrzymuje się ona do dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka

Mnie nikt nie musiał przekonywać do tego abym się odchudzała mam lustra w domu to widziałam jak wyglądam.Foreverslim kupiłam z ciekawości bo nie za bardzo wierzyłam że coś z tego będzie.Ale tydzień po tygodniu waga spadała.Teraz zostało mi do zrzucenia 4 kg,ale to już powinno załatwić codzienne bieganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Ja na odchudzanie polecam wam bezdyskusyjnie Slimunox, można go kupic w internecie, i dzięki niemu serio się chudnie, same spróbujcie jak nie wierzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra T
Dnia 10.06.2017 o 15:37, Gość gość Anna 23y napisał:

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i nie żałuję tej decyzji

Też zdecydowałam się na Slimunox i faktycznie to było dokładnie to czego potrzebowałam by pozbyć sie nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaB

Moim zdaniem nie ma skuteczniejszego sposobu na pokonanie nadwagi, jak zastosowanie Slimunox. Ja stosowałem te tabletki przez 3 miesiące i w tym czasie moja waga spadał o 13 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina
Dnia 31.07.2019 o 21:07, Gość KatarzynaB napisał:

Moim zdaniem nie ma skuteczniejszego sposobu na pokonanie nadwagi, jak zastosowanie Slimunox. Ja stosowałem te tabletki przez 3 miesiące i w tym czasie moja waga spadał o 13 kilo

Jak dla mnie to nie ma lepszego środka na odchudzanie od tyhc własnie tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna G

Jak dla mnie to nie ma lepszego środka na pozbycie się nadwagi, jak zastosowanie Slimunox w połączeniu z dietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

a ja po wielu probach"szybkiego chudnięcia" za namową mojej szefowej zaczęlam się odchudzać z Fit2be.pl i dopiero wtedy zrozumialam ze nie ma drogi na skróty, ze trzeba mieć dobrze dopasowaną dietę, trzeba zaczać się ruszać regularnie i przede wszystkim zmienić trwale te wlaśnie nawyki.Zaczęłąm wwięc chudnąć, zaczęłąm się uczyć też co jeść i jak jeść zeby potem jojo nie wrociło, niejako wbili mi w głowę ze do tej pory żywiłam się fatalnie i popełniłam wszystkie błedy jakie można popełnić.Teraz jestem już 8 miesięcy po odchudzaniu i wazę swoje 55 kilogramów(a było 83,5) i to mnie najbardziej cieszy że waga do góry nie szybuje jak to wcześniej miala w zwyczaju.Dlatego teraz już wiem że dieta ważna..ale taka która pozwoli się nauczyć zmiany nawyków i nie będzie też dietą uciążliwą, spokojnie polecam spróbować z fit2be.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia

Udało mi się schudnąć 15 kg w 3 miesiące. Byłam z siebie dumna,  pojawił się jednak problem z obwisłą skórą. Po zastosowaniu serum GO Shape skóra stała się o wiele bardziej jędrna, a ja odzyskałam pewność siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Widzisz i ja wlaśnie dlatego tez się cieszę z odchudzania w Fit2be.pl bo miałam tak ułożoną dietę i treningi żeby tą skórę też napinać, tak zeby jędrna była bo nie chciałam po odchudzaniu nosić ...enki ze skóry.Faktycznie może nie jest to skóra 18 - stki ale ładnie się sciągnęla i dodatkowo wspierałam to masażami, oni mają kremy marki norel i całkiem skuteczne były.Ja jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×