Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Glupie rozterki

Polecane posty

Gość gość

Nie mam z kim porozmawiac dlatego wyzalam sie tutaj. Przez 13 lat bylam w zwiazku. Ostatnie dwa jako mezatka. On byl moim pierwszym powaznym partnertem. Mialam 20 lat jak go poznalam. Razem doroslelismy, dorabialismy sie i zmienialismy. Pierwsze lata byly cudowne. Tak gdzies po 10 ciu wszystko zaczelo sie kruszyc. Nie dbalismy o nasz zwiazek. Potem bylo juz gorzej, ja zawalilam (zdrada) ale staralismy sie jakos to odbudowac. Wzielismy slub ale to byl chyba najgorszy pomysl. Bo on juz mial kogos na boku. Do tego pil i bywal agresywny. Po tym jak posunal sie za daleko i podniosl na mnie reke (pijany jak zwykle ) zadzwonilam po policje, jego zatrzymali a ja sie spakowalam, wyprowadzilam i zlozylam pozew o rozwod. Dopiero potem dowiedzialam sie o jego zdradach. Do jednej sie przyznal. Ale znajomi twierdzili ze bylo ich wiele i przez lata. Jak naprawde bylo nie wiem. Pol roku po rozwodzie poznalam obecnego partnera. Cudowny, wrazliwy, cieply czlowiek. Z nim czuje sie szczesliwa, doceniana, kochana. Jestesmy razem od roku I paru miesiecy. Zaszlam w ciaze, poronilam , ciezko to przechodze. On juz nie chce dzieci i za pare tygodni idzie na zabieg. A mi jest po prostu zle. Ze stracilam dziecko i niedlugo strace szanse na dzieci calkowicie. I nagle w tej burzy hormonow tesknie za bylym. Strasznie za nim tesknie. Czy to hormony czy podswiadomie chce sie cofnac w czasie do przed poronieniem. Czy to glupie czy nie? Nic nie wiem pozatym ze na te chwile jestem nieszczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu ośrodek myślenia ci sie przemieścił. A może zawsze tam był....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć.Też przeżyłam poronienie .Dla kobiety która pragnie dziecka to coś strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest łatwo pozbierać sie ale trzeba dać radę .Twój partner pewnie też na swój sposób to przeżywa tylko ci tego nie okazuje.Faceci tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli masz chęć popisać i pogadać z kimś to zapraszam.na priv możemy na e mail Lubie poznawać nowych ludzi .Sama tak naprawdę to nie mam takiej osoby do wygadania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc tu autorka. Mi akurat wygadanie sie nie pomaga a nawet pogarsza. Poprostu nie wiem co robic zeby siebie poskladac. I nie wiem skad sie biora te emocje. Przynajmniej powrot do ex nie jest juz mozliwoscia. I to nie dlatego ze ja do takich madrych przemyslen doszlam tylko ze z glupoty zaczelam do niego smsowac i wydzwaniac a on mnie zablokowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem robimy coś zanim to dobrze przemyślany. A emocje są i jeszcze będą .Byłaś w ciąży i twój organizm się zmieniał. To będzie jeszcze trochę trwać. Zmiany nastrojów itp.musisz się trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki. Dobre slowo zawsze pocieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×