Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja dziewczyna jest wirtualną

Polecane posty

Gość gość

Moja dziewczyna jest wirtualną dziewczyną do towarzystwa. Ma konta na stronach, gdzie pisze za pieniądze z mężczyznami, wysyła im zdjęcia, filmy, rozmawia na płatnych czatach. Czasem wyśle jakąś fotkę z delikatną nagością albo erotyczny filmik. Jest taką jakby wirtualną dziewczyną, bo oni jej się zwierzają z tego, co robią w swoim życiu, piszą o swoich szkołach, pracach, psach i planach. To bardzo samotni faceci, czasem młodzi, nawet studenci. Ja nie mam nic przeciwko. Jest piękna, mądra, do tańca i do różańca, wspólnie mamy wspaniały związek. Lubi się z moimi rodzicami i przyjaciółmi. Czy uważacie, że to normalne, że jej praca nawet mnie kręci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopóki nie zacznie dawać d..y w realu to luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne, dużo facetów tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dziewczyna jest pielęgniarką i jak myślę, że dotyka jakichś młodych, przystojnych facetów, to też mnie to kręci. Zwłaszcza, że wiem, że pielęgniarki to jedna z największych męskich fantazji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak obojgu wam pasuje to jest w porzadku. Pojecie normalnosci nie istnieje, nie ma czegos takiego, sa tylko normalny i zasady spoleczne ktore sie zazwyczaj w ogole nie sprawdzaja, wiec fajnie, ze trafily na siebie dwie osoby, ktore sie dobrze dogaduja. To nie takie czeste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszczę Ci ładnej i otwartej dziewczyny, a Tobie pewności siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd wiesz, że jego dziewczyna jest ładna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro pracuje w taki sposób, to na pewno jest atrakcyjna, w takiej pracy liczy się też umiejętność rozmowy i uwodzenia, więc po prostu zazdroszczę, że ma na co dzień coś za co inni płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnego razu zaczepił mnie pewien faceta na fejsie....pytał o coś i tak jakoś zaczęliśmy pisać,potem wymiana numeru....złapaliśmy z******ty kontakt i się zaczęło....przyznam że jest to z******te,bo późniejszy real okazał się niesamowitym przeżyciem,oczywiście jesteśmy razem i już trwa to rok i ja bym uważała na taką dziewczynę....ja byłam wcześniej wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Napisał przecież "Jest piękna, mądra, do tańca i do różańca"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×