Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Teściowa zabiera dziecko do sypialni

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Widać że nie znacie prawa,jakie obowiązuje wobec dziadków. xxxx Czyżbyś była sfrustrowaną babcią lubiącą zatruwać życie synowej, świętą krową której wszystko się należy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 22,35 pamiętaj że jest kodeks karny i rodzinny.Łaski nie robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co innego prawo do widywania dziadków z wnukiem a co innego zabieranie dziecka przez babcie wbrew woli matki. To matka jest prawnym opiekunem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak jadę z żoną do teściowej, to żona zajmuje się dzieckiem. A ja z teściową zamykamy się w pokoju. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ja jak jadę z żoną do teściowej, to żona zajmuje się dzieckiem. A ja z teściową zamykamy się w pokoju. smiech.gif xxx Przydałoby się tak zrobić z tą sfrustrowaną babą co twierdzi że można dziecko matce zabierać bo babcia ma prawo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Z reguły ludziom o niskim IQ nie odpowiadam ale zrobię wyjątek:) i powiem że właśnie pracuję w sądzie więc mam wiedzę.Nie szalej bo możesz być kiedyś w takim miejscu, powiedzą gdzie twoje miejsce w szeregu.Dziecko nigdy nie jest niczyją własnością,twoją też NIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wczoraj Z reguły ludziom o niskim IQ nie odpowiadam ale zrobię wyjątekusmiech.gif i powiem że właśnie pracuję w sądzie więc mam wiedzę.Nie szalej bo możesz być kiedyś w takim miejscu, powiedzą gdzie twoje miejsce w szeregu.Dziecko nigdy nie jest niczyją własnością,twoją też NIEusmiech.gif X Pracujesz w sądzie? Chyba kible czyścisz. Wszystkie twoje posty idzie rozpoznać po dziwnej składni i nie robieniu spacji po kropkach i przecinkach :D A moja teściowa i mama wiedzą, że zawsze mogą do wnuka przyjeżdżać i tak robią kiedy tylko mają ochotę. Na szczęście żadna nie jest tak p******a żeby zabierać mi dziecko na siłę wbrew mojej woli bo takie ma widzimisię, zwłaszcza jak dziecko płacze, że chce do mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja teściowa 2 tygodnie po porodzie wpadła na pomysł, że pójdzie na spacer z moją córką. Była strasznie oburzona, że jej nie pozwoliłam. Chciała kąpać dziecko, pouczać we wszystkim a sama tak utuczyla swoich synów, że wyglądało jak prosiaczki. A na dodatek jak się okazało była alkoholiczka. I co taka babcia też ma prawo zajmować się dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo dzisiejsze babcie maja tylko prawo do tego aby zajmowac sie wnukami na zadanie mamusiek,jak odmawiaja to juz zakladaja o nich posty na kafe jakie to one leniwe,itd.A tak to wielkie oburzenie,ze babcia wziela wnuka na rece,czy dala mu kawalek czekolady.Wystarczy tylko posty poczytac.Zaczynam wspolczuc tym wszystkim babciom.Wiecznie opieprzane,zjechane,skrytykowane,ale jak maja popilnowac wnuka to musza,koniec i kropka bo inaczej zostana zwyzywane od leniwych starych krow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu kłania się twoja inteligencja,wystarczy poczytać.Powiem więcej w moim domu ,czyści WC Pani której nie sięgasz nawet do pięt. Miłego dnia i szczekaj dalej bo pewnie nic innego nie potrafisz paskudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I tu kłania się twoja inteligencja,wystarczy poczytać.Powiem więcej w moim domu ,czyści WC Pani której nie sięgasz nawet do pięt. Miłego dnia i szczekaj dalej bo pewnie nic innego nie potrafisz paskudo. x Musisz mieć niezły gnójj w kiblu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kibel to ty masz i pewnie z serduszkiem wsioku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:49 Nie zniżam się do poziomu kogoś takiego jak ty,szczekaj dalej.......:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×