Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ervanne de Fonitoux

dekalog żony katolickiej

Polecane posty

Gość Ervanne de Fonitoux

Jam jest Pan, mąż twój, który ci płacił za gaz, gdy kończyłaś studia, i podarował Ci kwiatka. 1. Nie będziesz miała bogów cudzych przede mną. I wypierdalaj po kwiata, który kupiłem dla Ciebie, szmato pierdolona. 2. Nie będziesz wzywała imienia męża twego nadaremno. Nie będziesz podnosiła głosu, ani darła się na cały dom i ciszej masz to mówić, bo kurwa wszyscy słyszą, pedale. I jak raz jeszcze podniesiesz głos, to wyjebię ci w ryj. 3. Pamiętaj, że sprzątanie to jest twój obowiązek zajebany i jak przychodzisz do domu, to ma ci lecieć sms w mózgu, że masz zapierdalać. 4. Rano będziesz delikatnie budziła męża ze śniadaniem, a z pracy wracała o 16.15. O 17 masz podać mężowi ciepły posiłek, a od 21 masz być do jego dyspozycji. I masz mówić „Dziękuję”, chuju jebany. 5. Mów prawdę taką, jaka jest, że jesteś debilem, zerem w dupę jebanym, gównem i cwelem. I, że jesteś tak tępa jak pierdolony kamień. 6. Zawsze będziesz miała ochotę, jak Twój mąż coś będzie chciał. Ty bezinicjatywny dziwkojadzie. 7. Spierdalaj i zamknij się. 8. Jakie popełniłaś błędy wobec męża swego, codziennie recytuj. 9. I nie masz prawa do unoszenia się, gównojadzie pierdolony. 10. I nigdy dla Ciebie nie schudnę, bo mam cię w dupie. 11. Masz brać tabletki na libido. I jak nie będę widział dużego, wielkiego Twojego kalendarzyka i sama nie będziesz mi mówiła o dniach płodnych i nie, to nie masz czego szukać w domu Bożym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym swojego słyszała. Ale czego się nie robi dla miłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto to jest bezinicjatywny d****ojad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nic w tobie nienawidzę" haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisał ktoś, kto nie ma pojęcia ani o małżeństwie ani bo Dekalogu. Bluzgi to domena lewactwa, by przykryć swoją ignorancję. Widoczną gołym okiem. Proszę dla równowagi napisać dekalog żony islamskiej. Coo? Strach obleciał, że będzie bombowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum wielu "facetów" (i kobiety też) zachowuje się tak jak ten piasecki. Same bluzki lecą. Niektórzy pod pozorem religii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość dziś jak wynika z załączonego linku inspiracją dekalogu było nagranie tego jak pisowski radny zwraca się do własnej żony i jak ją traktuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katoliczki mają w Polsce przerąbane mężowie je tłuczą kościół im nawet to niejawnie nakazuje a prawicowy rząd cichcem ich popiera a one i tak nie odchodzą od męża pokornie służą klerowi i popierają rząd prawicy co jest z nimi nie tak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedne lewactwo...skąd wy czerpiecie takie wzorce małżeństw, gdzie mąż "tłucze" swoją żonę? Z kołchozu?? Jestem katoliczką i mam zarąbiste życie. Tylko lewak moze napisac o "służenia klerowi" w kontekscie wiary w Boga. Bo przeciez by dostal paraliżu palców na komputerze, gdyby napisal o wierze w Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to skąd takie wzorce ? Z PiSu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nich mi tu któryś z tego forum /katolik, ateista czy innego wyznania/ ujawni się, że w swoim życiu nigdy nie ubliżył żonie, nie powiedział jej przykrego słowa i że jego żona nigdy przez niego nie płakała. Że nie rzuca bluzgami z byle powodu. Czy jest tu taki GOŚĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polak jak nie przydupcy żonie przynajmniej raz na tydzień to chory jest albo jaki głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bogaty nie musi bić tylko wymienia żonkę na inny model ale tylko paniska stać na taki luksus normalny gościu musi przywalić by związek się nie degenerował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katolik wie że w biblii bije się kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się popatrzy w kościele, to mimo wszystko więcej kobiet niż mężczyzn. Moja nie chodzi i mam p********e. Ona sobie układa dekalog dla mnie. Zaczyna się nie będziesz miał innych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech ten upierdliwy mosiek napisze dekalog żony mośkowej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mówią o tym że bije mąż, a jak bije żona, to co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:01 Ten z 13:01 to cienias z krótkim fiutem i za to ma pretensje do Pana Boga ale Bóg wie co robi i rozumu tez mu poskapil widać :D biedaczek nie dość, że debil to jeszcze nic w gaciach nie ma a to co ma to nie sztywnieje bez viagry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×