Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co na wypadanie włosów?

Polecane posty

Gość gość

Witam jak w temacie ci polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki ze skrzypem, pokrzywą albo drożdżowe. Selen, cynk i krzem też dobry na włosy, ale to lepiej spozywac w świezych produktach niż tabletkami się faszerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogła biotyna tabletki 1000mg, picie CODZIENNIE skrzypu i pokrzywy i wcierka Jantar. Włosy odrastaja ale mam teraz mech na głowie, straszny nieład bo każdy włos w inną stronę rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nie pomagaly zadne sklepowe produkty ani suplementy. Wlosy wypadaly najpierw trochę a potem masowo. Ale poszperalam w necie o zdecydowalam sie na naturalna terapie i sama sobie zrobiłam szampon. Myje nim juz kilka miesięcy i jest wielka poprawa. Na szczotce jest gora kilka wlosow po czesaniu, odpływ sie nie zapycha. Robilam z tego przepisu http://mannazziemi.pl/index.php/2017/02/17/przepis-delikatny-szampon-tatarakowo-zywiczny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszulka86
najlepiej sprawdził się u mnie ostatnio szampon z organicznewlosy.pl, właśnie do wypadających włosów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie wypadały włosy garściami. Pomogły mi przepisy jakie dostałam od trycholog z Krakowa z Siewnej. Nie mam wypchanego portfela ale n ziółka jeszcze mnie stac. Nie przypuszczłam, że to pomoże ale zaufałam. Niewiele mialam do stracenia. Zrobiłam sobie wcierki z pokrzywy, szyszek chmielu, skrzypu itp i teraz tylko muszę wytrwać i byc konsekwentna. Do tego zaleciła mi zrobienie badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam tanio Alpicort E. NOWY, nieotwierany. Zużyłam jedno opakowanie, kuracja wcześniej dobiegła końca, a byłam zaopatrzona w dwa opakowania. Jedno całe zostało. Zapłaciłam za niego w aptece 70zł, sprzedam za 40zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alpicort E, jeśli ktoś się zdecyduje (za 40zł) proszę pisać pod adres: Lotos-79@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sotosowałam ostatnio bardzo fajne plastry dermastic. okazało się, że rzeczywiście działają i moje włosy po takiej dwu miesięcznej kuracji stały się mocne, przestały wypadać, są lsniące i sprężyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej  Kiedyś mi bardzo mocno wypadały włosy, koniec końców trafiłam na tą strone:
wlosomaniaczkapl.wordpress.com

znalazłam tam specyfik który uratował moje włosy, może wam też pomogą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×