Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 333Kama333

Zupki dieta moniki honory

Polecane posty

Gość 333Kama333

Czy stodowal ktos ta diete? Ile dni mozna wytrzymac i jak szybko sie chudnie? Sa ebooki z przepisami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smaczna zdrowa dieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzięki tej diecie online schudłam już 9 kg w ciągu 2 mięsiecy także polecam.Za dietę trzeba zapłacić około 6 zł ale myślę że warto ,ponieważ są efekty usmiech.gifhttp://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 2 stycznia jestem schudłam 12kgale rekordziści tyle a nawet ciut wiecej chudną w miesiąc super dieta najmniej problemowa. Na fb jest grupa zamknięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem na tej diecie. Można jeść zup ile się chce, dzięki czemu nie mam już parcia na słodycze i chleb. Wystartowałam 10 stycznia i jest już ponad 3 kg mniej. Oczywiście zdarzają się grzeszki ale trzymam się dalej :) Na innych dietach wytrzymywałam max 9 dni. Na fb jest fajna grupa wsparcia. Już się miałam pogodzić z moją otyłością ale znajoma mnie namówiła. Z początku nie chciało mi sie jej wierzyć, ale zdjęcia pań przed i po przemianie wrzucane na fb mnie zmotywowały.Żałuje że wcześniej nie zaczęłam. Mam nadzieje że do lata schudne chociaż te 20 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta jest Ok, ale jak widzę co się dzieje na grupie na fb to włosy mi dęba stają. Ludzie się zachowują jak w sekcie, sama Monika Honory nastawiona jest tylko na kasę kasę kasę i kasę aż do porzygania. Prowadzi transmisje live i cały czas nieudolny Marketing książki, magnesików, webinaria. Rozumiem, że taką wybrała drogę zawodową ale nie trzeba tego robić tak ordynarnie. Przez takie podejście odpycha tylko potencjalnych klientów na swoje produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ,potwierdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak macie rację ............ niesamowite parcie na kase. masz racje ,że jak sekta uwielbiająca autorkę ,która chce być pewnie drugą "Chodakowska"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już nie jest ta sama Monika co 2 latat temu. Teraz dla niej liczy sie wyłącznie komercja i napędzanie kasy. Pytajac ja czy moge np raz na jakiś czas np odstawić marchew z uwagi na cukrzycę ta od razu odsyła mnie na swoją stronę zalecajac wykupienie rozmowy tel z nią za niespełna 200 zł. A wystarczy grzecznie powiedzieć tak, nie lub prosze poradzic sie lekarza. Ona już niczym nie rózni sie od zwykłych prywatnych gabinetów dietetycznych. Wolę oczyszczanie dr Dąbrowskiej, tu zawsze moge liczyc na miłą, bezpłatną pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka jestem tutaj nową. Na diecie jestem od wczoraj. Powiedzcie mi czy te zupy trzeba przygotowywać zgodnie z przepisami z książki, czy można je gotować tak jak do tej pory według własnych przepisów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka 54

hej, czy ktoś zagląda na tę stronę? Nie mam fb a szukam kogoś kto też zupkuje. Ja zaczęłam prawie 2 tygodnie temu. Jeśli ktoś dietuje w ten sposób, może wymienimy spostrzeżenia:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej tak ja jetem od kilku
Dnia 25.01.2019 o 18:33, Gość betka 54 napisał:

hej, czy ktoś zagląda na tę stronę? Nie mam fb a szukam kogoś kto też zupkuje. Ja zaczęłam prawie 2 tygodnie temu. Jeśli ktoś dietuje w ten sposób, może wymienimy spostrzeżenia:) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola

przeczytałam o diecie, zainteresowała mnie. Nie dziwię się, że pani Monika zarabia, jeśli dieta działa. Ostatnio wykupiłam dietę p. Gurbackiej i włosy stanęły mi dęba. To nie jedzenie tylko żarcie, rozepchałoby mi żołądek do wielkości wołu i na dodatek puściło z torbami! kupiłam i pożałowałam, nawet jeśli ktoś pisze, ze pomaga, to i tak nie spróbuję. Więc jeśli te zupki faktycznie pozwalają schudnąć, to  może warto zapłacić. osobiście dałabym każdej kobiecie takie przepisy za darmo, żeby tylko była szczęśliwa, bo wiem, co to otyłość. Ale przecież można się dogadać, złożyć i potem podzielić dietą z koleżankami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wystarczy mieć rozum, no, ale tego się kupić nie da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubcia

największą tajemnicą pilnie strzeżoną na grupie na FB jest etap III diety. Nikt kompletnie nic o nim nie pisze. Wszystkie odsyłają do konsultacji z Moniką .Zacząć jest prosto i przyjemnie się chudnie na zupach, tylko co dalej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Grubcia masz racje...wszystko nastawione na kasę, dobrze,że chociaż przepisy własnego pomysłu można wstawiać;-) śmieje się, ale fakt faktem,że jak cchesz III etap to kosultacja za 140, no ale biznes to biznes.

mam pytanie ile schudłas i w jakim czasie jeśłi moge zpytać? bo rozmyslam nad dietami i chyba pójde w stone zupek...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johana

Jest na fb podróbka strony Moniki ZUPOMANIACY|wsparcie|Odchudzanie|przepisy

Polecam wszystko jest zadarmo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Użytkownik

Ta grupa to jedna wielka sekta.A Pani Monika ma w oczach 5 złotówki taka jest prawda.Byłam na grupie i zostałam wyrzucona bo dodałam swój plan na ta przemianę.No a przecież nikt nie może to przeczytać bo kasa nie poleci.A ja bardzo chętnie podzielę się z wami moimi planem według jej zasad.Za darmo i z czystego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebującą

Jak można się z Tobą skontaktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkek

Mam 27 lat, jestem na zupomanii od 29 stycznia i dziś mam na minusie 18kg, moja mama ma 52 lata i na zupomanii schudła 22kg. Wiecie ile wydałam (nie licząc minimalnych kosztów składników)? 43zl na start! Kupiłam książke ZUPY SYCACE ALE NIE TUCZACE 😁 Wydaje 3krotnie mniej pieniędzy na jedzenie, mam pełną lodówkę zawekowanych zupek i jest to najlepszy sposób odżywiania jaki kiedykolwiek mogłam wybrać! Moja mama nie wydała ani zlotowki więc nie piszcie, że to sekta i zdzieranie kasy 😉 Wystarczy poświęcić czas na zapoznanie się z zasadami i samemu sobie wszystko organizować 🙂 Nigdzie nie ma nacisku na kupno produktów Moniki Honory. Ja np szczotkuje się Szczotka z Rossmanna za 9,99 🙂 można? Można! Polecam zulpmanie z całego, czystego serca i życzę każdemu aby wytrwal bo warto.. Moje życie się odmienił, Twoje też może ❣️

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kkek

sranie w banie-chudnie sie od deficytu kalorycznego!! kobieto jak zarłas na 5000 kcal dziennie a teraz w zupach masz 2000 ty LOGICZNE i nie trzeba filozofa do tego ,mozesz i jesc kartofle z miesem byle NIE PRZEKROCZYĆ zapotrzebowania -zupt to wygodna forma i tyle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze w samym odchudzaniu jest to po co to robimy i dlaczego. I oczywiście jedni mogą się z tym zgodzić inni nie. Ale najważniejsza jest nasza motywacja do zmiany nawyków żywieniowych. U Moniki Honory dieta zupna — potocznie tak nazywana to kilkuetapowy proces miany nawyków właśnie. Na stronie Pani Moniki jest dokładnie opisany program przemian. I tu główną rolę odgrywa to by jeść zdrowo — a zupy na pewno się do tego zaliczają. Najważniejsze to chcieć dokonać przemiany. Skorzystać z wiedzy osoby która ją posiada czyli w tym wypadku Moniki Honory i motywować się małymi kroczkami do zmiany nawyków żywieniowych i walki o samego siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie każde, ale najlepiej na początek skorzystać z pomocy. Program Przemian Moniki Honory to najlepszy sposób na stronie monikahonory.pl można poczytać o tym wszystkim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na zupomanii jestem od 3 lat. Przez 8 msc schudlam 20 kg. Niestety zbyt dlugie zupkowanie sprawiło ze zaczęłam mieć wstręt do zup, nie mogłam juz na nie patrzec. Próbowałam przejsc na 3 etap, ale gdy zaczęłam jesc stałe produkty ,waga automatycznie zaczęła rosnąc...potem straciłam kontrole...tak strasznie mi smakowały inne rzeczy...Mysle ze zupy to dobra rzecz ,ale dla osob z niedużym balastem do zrzucenia. Gdy jest sie zbyt dlugo na zupach, to one poprostu zaczynają byc monotonne(choć jest mnóstwo przepisów na zupy), ale to jednak zupa...i chce sie zjesc juz cos innego. Znam niestety niewiele osób ,które przebrnęły przez wszystkie etapy. Większość poległa. Piękne są wszystkie metamorfozy...ale niestety nie są one na stałe. Ale polecam, jest to na pewno zdrowe odchudzanie, a grupa i jej "szefowa" bardzo sie stara i dba o motywacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drożdże Yarrowia Lapolityca - jakieś info o ich właściwościach ktoś może mi podać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×