Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roksana94

Umówiłam się na randkę przez internet, czy iść?

Polecane posty

Gość Roksana94

Umówiłam się na randkę w ciemno przez Internet. Jestem nieśmiała, więc internet to jedyna opcja poznania kogoś. Czy mam iść, czy lepiej nie przyjść? Boję się, że nie będę wiedziała co powiedzieć :/ Lub nie spodobam się temu mężczyźnie lub on mi. Był ktoś na takiej randce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko desperaci szukaja partnera przez internet. Teraz sama sobie odpowiedz jaki ten facet jest. Albo macho do zaliczenia albo pryszczaty prawik którego żadna nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam ale nie w ciemno .bylam kilka razy . roznie bywalo. mozna by podzielic na 2 grupy . byli fajni tzn przystojni ,rozmowni itp i tacu co to jednak inaczej troszke wygladali niz na zdjeciu, a jak juz mi sie nie spodobali to nie szla rozmowa ani nic i marzylo mi sie by do domu isc ;) ..idz na randke , tylko zaznacz ze nie wiesz ile bedziesz miec czasu ;) w razie co jak cos bedzie nie szło... zmyjesz sie i powiesz,że akurat niewiele masz czasu i wogole. ;) tematy zawsze sie znajda ale umow sie w miejscu publicznym bys nie trafila na jakiegos zboka czy starego pryka.w ciemno bym sie nigdy nie umowila jednak wyglad jest wazny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłem 2x, sex na pierwszej randce zniechęcił mnie i do niej i do dalszych znajomości, mam 26i serio te poznawanie to na siłę i jakby desperacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczaj się w ukryci obok miejsca spotkania, jeśli ci się nie spodoba, uciekniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest na siłę ,wiele osob tak robi . mam kolezanke co biega na takie randki z chęcią . Zazwyczaj dwa razyw tyg. spotyka sie z kims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie chodzi tak często, bo chce, żeby facet zafundował jej coś do jedzenia albo picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź, o co ci chodzi, każda tak robi to ja nie mogę? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupoty gadacie aż szkoda mówić. Poznałam swojego przez internet prawie lata temu. Od roku mieszkamy razem. Jest cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też poznałam kogoś przez internet. Ale nie szukałam na żadnych portalach randkowych etc. Przypadliśmy sobie do gustu do tego stopnia, że oderwać się od siebie przez telefon nie mogliśmy czekając tydzień na 1 spotkanie. A dziś? Mamy wspólne plany na życie. Za chwilę razem zamieszkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Pe
A ja Wam opowiem moje doświadczenia :) 3 historie warte uwagi. Jeden z innego miasta. Spotykaliśmy się 2 lata, mieszkaliśmy razem w moim mieście. Oświadczył się w końcu, po czym po 2 tygodniach zdradził mnie i finito ;) Kolejny namolny artysta, tak uparty, że dalam się namówić na spotkanie. Nasza relacja trwała do czasu, aż przestał się odzywać, bo tak :D I ostatni agent, który zawracal głowę, spotykaliśmy się, aż któregoś razu powiedział, że on nigdy nie wejdzie w zaden związek i koniec. Potem mnie nachodzil, ale podziekowalam ;) Jak dla mnie to psychole siedzą na tych portalach :D Mojego męża poznałam normalnie przez znajomych. Najwspanialszy człowiek pod słońcem dla mnie. Teraz czekamy na pierwszego synka :) Ale może nie wszyscy są walnieci autorko :) Powodzenia !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz .Ja tak poznałam faceta ,pierwsze spotkanie i chemia z obydwu stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie już ugadałaś z facetem to nie zachowuj sie jak gimnazjalistka tylko jak poważna kobieta i idź na to spotkanie zobacz czy gość przystojny i jaki ma charakter najwyżej to bedzie wasze pierwsze i ostatnie spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hop hop autorko i co zdecydowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim zadbaj o swoje bezpieczeństwo, umówcie się na neutralnym gruncie, w miejscu gdzie jest sporo ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta zakłada sobie portal na portalu zapoznawczym po to by Ci nie odpisać i by patrzeć, jaki jesteś głupi jak się płaszczysz - a kobieta górą. Cieszy mnie fakt iż jesteś nieliczną, która się boi - bo i są też takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somalenka
Byłam na takiej randce i to nie jeden raz. Ale nie rozumiem za bardzo skąd Twoja zastanawianie się. Skoro się umówiłaś, to czemu teraz nie jesteś pewna czy masz iść czy nie? Jak powiedziałaś A, to powiedz B :) Umówiłaś się, więc pewnie z nim trochę rozmawiałaś przez internet, podejrzewam, że coś Cię zainteresowało w nim, skoro zgodziłaś się na spotkanie, widocznie odpowiada Ci ten facet, macie o czym rozmawiać, więc i podczas spotkania znajdziecie wspólne tematy. W moim przypadku zawsze było tak, że rozpoczynaliśmy znajomość na mydwoje, poznawaliśmy się wzajemnie i jeżeli ta znajomość dobrze rokowała na przyszłość, to umawialiśmy się na spotkanie. A w związku z tym, że wcześniej rozmawialiśmy przez internet, wiedzieliśmy jakie mamy wspólne zainteresowania i wspólne tematy, podczas spotkania nigdy nie było problemów z rozmową, wychodziło to zupełnie naturalnie. Wydaje mi się, że w Twoim przypadku powinno być podobnie, nie bój się, tylko idź na spotkanie i sama będzie mogła ocenić czy warto umawiać się na kolejne spotkanie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektorzy nie maja mozliwosci zeby kogos poznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na czacie poznalam fajnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×