Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Meluzyna1

Od zawsze byłam sama, coś jest nie tak

Polecane posty

Gość Taodtrzeciejrandki
Miłość jest wtedy, gdy przestajemy kogoś chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
gdy chcemy kogoś i czyjejś miłości, to jest zwyczajna chciwość, to jest takie jak chcesz jeść gdy jesteś głodna, tylko na poziomie emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasertyn
(19.21) Z tym się zgodzę, to żebranina o czyjąś pozytywną energię i nie ma nic wspólnego z miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh Meluzynko gdybym był troche młodszy to bym ci nie przepuścił. Mało jest takich kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jestem sama, to ch*j, zrobię sobie dziecko. A jak dziecko będzie czuło bez ojca, jak żyło, jak będzie nieszczęśliwe - a ch*j z tym. V Nie masz ojca, matki , siostry, brata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;44 Ja nie mam siostry brata matki ojca juz o tym pisalam. Kazdy chce kochac i byc kochanym a piszecie ze dziecko to tego bez ojca nie spelni. Moze i nie spelni bedzie niedokonca szczesliwe ale zyjemy w spoleczenstwie a nie na pustyni a mnie wszyscy olewaja a rodzina odeszla zmarla no i po co zyc z kim rozmawiac wspolnie posilek zjesc ze scianami mam rozmawiac skoro tak to powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;21To jest potrzeba a niechciwosc, chciwosc to jest jak juz cos mamy a chcemy miec cos coraz wiecej i wiecej np dwa samochody wille ogrod z psem i basen i malo nam w dupie i chcemy wygrac wtedy w totka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;32Zebrac to mozna o pieniadze a nie o czyjas milosc akceptacje jak ktos chce kochac byc kochanym to potrzeba kazdego normalnego czlowieka.Czlowieku wyjedz na pustynie bez ludzi jak dlugo bys tam wytrzymal czy nie czulbys potrzeby wtedy zeby ktos sie do ciebie odezwal. Potrzeba to jest bycia kochanym lubianym niekazdy czuje potrzebe samotnosci odizolowania sie od ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;37Jesli jest silna wiez miedzy partnerami i milosc to mozna zabic samotnosc i pustke ktora ciazy na sercu a jak tego nie ma to kazdy tego szuka wiec sie nie oszukuj i jedni sie poddaja ze szukaniem drugiego serca a inni walcza by to zdobyc. Skoro mi bardzo zle samej to chyba wiem czego potrzebuje no nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;36Jestem sama bo zaden niebyl mna zainteresowany sama samotna w swojej samotnosci jestem i tak z roku na rok. Latek 34.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 19;44 Ja nie mam siostry brata matki ojca juz o tym pisalam. X no wybacz ale nie czytałem całego tematu. A miałas w ogóle kiedyś jakiegoś faceta czy zawsze sama?. Ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę że akurat odpisałaś na wcześniejsze moje pytanie. A mogę jeszcze wiedzieć skad jesteś?, z jakiego miasta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;46 Nie powiem krecili sie tam jacys wkolo mnie ale to byli tacy z rodzin patologicznych zule po rozwodzie zadnego faceta wartosciowego nigdy przy sobie niemialam i z nikim za reke nie chodzilam.Nigdy nie czulam sie lubiana kochana akceptowana. 34latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
20:24 faktycznie, nie do końca dobrze to oddałam. Chodzi mi o to kiedy chcemy poprzez kogoś zapewniać swoje potrzeby. Czyli ktoś staje jakby w roli narzędzia. Oczekujemy czegoś od kogoś, dla nas. Kochamy kogoś, bo on coś nam zapewnia. Np. akceptację, poczucie bezpieczeństwa, tampon emocjonalny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 20;46 Nie powiem krecili sie tam jacys wkolo mnie ale to byli tacy z rodzin patologicznych zule po rozwodzie zadnego faceta wartosciowego x Jestem kilka lat starszy od ciebie. Jeśli chcesz zostaw jakiegoś maila do siebie, odezwe sie. Mozemy pogadac. Najwyżej skonczy sie na kilku mailach. Co Ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś zulem po rozwodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21;27 To sie ciesz ze wkoncu zrozumialas ze cos dotarlo do ciebie. Potzrzebe kochania lubienia ma kazdy czlowiek kazdy z nas i ty takze wiec nielubie wkrecania filmow ze samotnosc jest zajefajna lub ze tak szybko idzie sie pogodzic i odradzacie mi zawalczenia o siebie zeby ktos wkoncu mogl lub postaral sie mnie polubic a z czasem pokochac. Ja nie potrzebyje miec wkolo siebie tuzim ludzi ale chociaz ta jedna jedyna bliska fajna mi osobe i tego mi nikt nie zabroni bo jestem bardzo nieszczesliwa ale kogo to obchodzi nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
Nie lubię twojego tonu. I zdania odnośnie miłości nie zmieniłam. Widzę że nie ma w tobie miłości. Chcesz dawać miłość, będąc jej pozbawioną? Najpierw trzeba być naczyniem pełnym miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa a ty ta milosc masz ze trzeba ci cos tluc jak dziecku zeby cos dotarlo i zebys zrozumiala zero milosci empatii do ludzi.Wspolczuje wiecej sensu dyskutowania z toba nie ma Odzywa sie ta co ja caly swiat miluje.Jednak ja sie nie myle kazdy zajety sam soba i innych ma sie w d***e a zwlaszcza na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;41Ty co chwile zmieniasz zdania raz ze milosc to potrzeba bycia z kims ze kogos mozna kochac za cos a to tez bzdura bo kocha sie bezinteresownie za nic a nie cos za cos. Czyli co mozna kochac kogos dla wartosci materialnych o jestes bogaty to bede z toba a jak biedny to juz nie bo nie mam zadnych zyskow i korzysci od ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
To są jakieś ćwiczenia na powstawianie znaków przystankowych tam, gdzie pasują? kiedy wy się nauczycie pisać z kulturą i na poziomie? kiedy w ogóle przeczytaliście jakąś książkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiej cześci Polski jesteś ?. Mogli byśmy sie zgadać. Ja też samotny ale nie ukrywam że twój jezyk zniecheca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taodtrzeciejrandki dziś Jak chcesz uczyć ortografi to wypierdzielaj na forum ortograficzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meluzyna co u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
Piszecie tak, jakbym słuchała jakiegoś bełkotu pijaka, to jest natłok słów wypluwanych w tempie karabinu maszynowego. To nie jest poziom na dyskusje o miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taodtrzeciejrandki dziś jestem wstrząśnięta a wogóle co to mnie g****o obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×