Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Meluzyna1

Od zawsze byłam sama, coś jest nie tak

Polecane posty

Gość gość
ja sie nie zenie gora co to konkubinat bez zadnych zobowiazan i za zgoda robienia sobie co jakis czas badan, teraz choroby tak sie mnoza przez zdrady kobiet ze szok, hiv w Polsce wzrost o 60% od 2011r SZOK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meluzyna1
Witajcie! Dawno mnie tu nie było...dyskusja poszła w nieco inną stronę. Grudzień w tym roku to dla mnie wyjątkowo miesiąc rodzinnych imprez...święta - to standardowo, do tego jeszcze chrzciny, wesele i huczne, okrągłe urodziny (nie moje...:) ). I właśnie tym już się martwię. Jako jedyna osoba będę na tych imprezach sama...już wiem ze będą momenty kiedy będę się czuła z tego powodu niezręcznie. No i święta idą, Mikołajki itp....zazdroszczę trochę tym, którzy mogą je spędzać we dwójkę, w miłej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
Meluzyna, zawsze piszesz tak, że jak czytam pierwsze zdanie, to wiem co będzie zaraz w kolejnym : "no i właśnie martwię się bo będę sama". "Idą święta więc fajnie, no ale się martwię, bo będę sama." Dostałam awans w pracy więc super, no ale byłoby lepiej gdybym miała z kim świętować." "idę na imprezę więc fajnie bo lubię imprezy, no ale szkoda że nie idę z miłością mego życia." Napisałabyś raz coś ciekawego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten temat (jak pisałam na poczatku) jest po to żebym mogła sobie pomarudzic i powylewac żale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
No ok. Ale ile stron mają te żale ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość97
Ja podobnie jak Ty autorko jestem sama Od lat jestem sama, a jestem sporo starsza bo juz po 30tce. Tez myslalam ze kogos poznam kiedys, owszem poznawalam ale tych niewlasciwych. Ostatni ex okazal sie cholernym oszustem, tyranem itp.. co sprawilo ze przestalm ufac facetom... Coz, takie jest zycie, jednemu pisane jest zycie w zwiazku pelnym milosci innemu zycie w samotnosci.,przykre ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taodtrzeciejrandki wczoraj Ty sie lepiej nie wypowiadaj i nie wtrącaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość97 dziś Ja podobnie jak Ty autorko jestem sama Od lat jestem sama, a jestem sporo starsza bo juz po 30tce. V Jak dlugo jesteś sama ?. Chciałabyś jeszcze kogoś poznać ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko ja wylewam tu swoje żale wiec stron jest dużo :) Ale u mnie zima...krajobraz jest niezły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
"... Szkoda że nie mam z kim go podziwiać" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam samotne na seks, po seksie kto wie, moze zrobimy z tego jakoms milosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taodtrzeciejrandki dziś jak chcesz kogos pouczac i jesteś taka mądra to wypierdzielaj na forum naukowe. Jestes zarozumiala i odwal sie od autorki bo ona akurat jest fajna i miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3randi - prponuje Ci terapie seksem, porzadne sponiewieranie w luzku sprawi ze nie bedziesz zlosliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe ile ma lat autorka jezeli od 20-25 to nie ma sie czym przejmowac przezywa jak mrowka okres jeszcze do 30 moze kogos poznac gorzej jest jak czlowiek ma 30 pare i dobiega 40 coraz gorzej sie pogodzic ze wszyscy sa w zwiazkach co druga osoba. Potem jest tak ze szuka sie kogos desperacko na sile nikt nie chce byc sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty jeszcze sama? ;) Mało porad na pieszych kilkunastu stronach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34l od zawsze sama tylko przebojowe szmaty maja fajnych facetow i mezow te ciche sa zdeptane w tym tlumie nie potrafia sie wybic i zostaja same albo wykorzystane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te ciche są nudne, bierne, "bez jaj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie na ciche spokojne to sie ma wyj****e te wyszczekane suki maja ryja i zawsze sie cos dzieje jak mordy usmiechaja do facetow.Wiem to jakbyla u nas impreza zakladowa ja stalam sama jak taka sciera a te suki bawily sie w dobre i kazdy facet po nie podchodzil mnie na sile suki upic chcialy zeby zemnie ryje smialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;19 Przebywalam duzo wsrod duzej grupy ludzi i co dalej jestem sama bo zaspokojna i zacicha nie mam tego czegos w sobie a urode mozna se w d**e wsadzic to nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 38 - wiesz tutaj wplyw ma wiele czynnikow, zalezy jaka to byla grupa i jaka byla w niej Twoja pozycja. Jesli bylas na uboczu i generalnie w grupie nei bylo faceta zainteresowanego toba to przeciez nie Twoja wina. Tutaj musza zgrac sie wszystkie czynniki konieczne go spotkania odpowiedniej osoby. Ja tam wole cichsze kobiety, ktos tam glosniejsze, ale wazne zeby przynajmniej mowila i wyrazala emocje o co jej chodzi. Bo niemowa i milczek to najniebezpieczneijszy osobnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dokladnie na ciche spokojne to sie ma wyj****e te wyszczekane suki maja ryja i zawsze sie cos dzieje jak mordy usmiechaja do facetow.Wiem to jakbyla u nas impreza zakladowa ja stalam sama jak taka sciera a te suki bawily sie w dobre i kazdy facet po nie podchodzil mnie na sile suki upic chcialy zeby zemnie ryje smialy. X no popatrz jakie france :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byla to grupa wyszczekanych wygadanych dobrze zbudowanych dzifek ktore zawsze mialy cos do powiedzenia takze moje stanowisko ginie . Jesli jestem cicha slabo kontaktowa to zawsze bede miec problem z poznawaniem wyhaczeniem kogos odpowiedniego do siebie najgorsze ze nic z tym niemoge zrobic czuje taka bezsilnosc przygnebienie a pogodzic sie ze zostane sama jest coraz trudniej gdy latka mijaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jesli na randce nie ma o czym gadac, to jak sobie wyobrazasz komunikacje z kims w zwiazku? Z wiekiem bedzie gorzej jak nic z tym nie zrobisz. Niezaleznei czy masz 25, 35, 40 lat to zawsze mozna cos z tym zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja tu widze ze masz nieźle gadane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozostaje jezdzic na rekolekcje albo lednice ale tam tez nikogo nie poznam tam sie inni na tych polach p/i/e/p/rza w spiworach lepiej sie zabic niz zamartwiac z powodu samotnosci albo na chama trafic bo te ciche to trafiaja ale idiotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;57No odzywam sie ale to co musze a jesli faceta moj temat do rozmowy nie zainteresuje a zawyczaj nie potrafie soba zainteresowac to facet duzo sie odzywa ja tez cos powiem i jest jedno spotkanie i koniec zawsze sie tak konczy .Najgorsze jest ze ja nie potrafie zyc sama ze soba i jest mi zle nawet psycholog niejest wstanie mi pomoc bylo trzeba sie urodzic dzifka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NielubieTatuazy
bylo trzeba sie urodzic dzifka. x Raczej Twoj sposb myslenia sie nie sprawdza. Nie nie trzeba bylo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padło pytanie o mój wiek...niestety nie mieszcze się już w przedziale 20-25. Mam leciutko ponad 25 :) Patrząc na mój wiek to owszem, mam jeszcze czas. Ale z drugiej strony dzień po dniu tak szybko leci i nic się nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×