Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wystający hemoroid a seks?

Polecane posty

Gość gość

Od jakiegoś pol roku mam lekko wystającego jednego hemoroida, No wiecie jeden taki mięsień przy odbycie. Zostawiłam to bo nic nie boli tylko lekko wystaje i nic poza tym .ani nie boli ani nic. Tylko bałabym się uprawiać seks , oczywiście normalny bo bałabym się zeby facet dotknął mojego o***tu i się przestraszył albo obrzydził. Co mam zrobić? Nie chce iść do lekarza zeby mi w tyłku grzebał bo pochwę jeszcze zniosę ale tyłek? O nie. Poza tym jestem młodą dziewczyną i się boje Tylko ostatnio jakby mocniej''wyszedl'' albo się powiększył i trochę czuje ten kawałe, próbowałam to wcisnąć ale nic, jeszcze gorzej. Co mogę zrobić zeby to zmniejszyło się? Nie boli, trochę teraz bo próbowałam to wcisnąć, ale to na zewnątrz jest wiec nie wiem czy jakbym kupiła czopki czy dadzą radę z tym? Ale w sumie mnie nie boli a ja wyczytuje tu o jakichś operacjach a przecież mnie ani nie boli ani nic. A po kilku miesiącach i tak nie zniknęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gil Grissom
zależy czy to jest hemoroid z biedaszybu czy też nie :classic_cool::-P:-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co? pomóżcie a nie żarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są leki na takie dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup proctohemolan. Czopki i maść. Wkladaj czopki. Masuj o***t mascia najlepiej po kapieli na wieczor i próbuj go powoli wcisnac. Jak tak bedziesz robic to tydzien , gora dwa i wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli on jest na wierzchu to czopki coś dadza? Wstyd mi kupować tą maść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mnie nie boli w ogóle ten hemoroid + moje całe ciało ma sucha skore. Może powinnam spróbować nasiadówki z Rumianku i nakładać olej koksowy i spróbować wcisnąć ? To bardziej taka skora nadwrazliwiona ale już z pol roku się utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam wciskać ale on jest tak na rogu jakby w ogóle nie pasował zeby wejść.. próbuje i nic, ratunku młoda jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię ze jakiekolwiek kremy pomogą bo choć nie stosowałam Jeszcze nic to mam to pol roku i nie znika. Nie pójdę do proktologa bo to same zboczone dziady a ja mam 20 lat i się boje do ginekologa a co dopiero tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź jednak do lekarza - zajmują się tym chirurdzy. Jesteś już na prawdę na tyle "dużą dziewczynką", że powinnaś w takich sprawach nie narażać zdrowia z powodu fałszywego wstydu bo to jest najważniejsze a nie to czy się chłopak przerazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy po prostu mają skłonności do hemoroidów. U mnie pojawiły się po urodzeniu dziecka i jak nie dbam o siebie odpowiednio to mam nawroty. Czasem bardzo mnie bolą, nie mogę wtedy nawet używać papieru toaletowego, bo pojawia się krew. Wtedy po prostu myje bolące miejsce. Mam łatwiej, bo założyłam sobie na sedes biobidet. Wygląda to tak http://biobidet.pl/jak-dziala-toaleta-myjaca-bio-bidet Jeśli masz małe hemoroidy, to też zgłoś się do lekarza. Im wcześniej, tym lepiej dla ciebie. Jeśli w porę tym nie zajmiesz, to może skończyć się to operacją. Hemoroidy to nie coś w rodzaju pryszcza robiącego się z brudu, ale problemy z żyłami. To po prostu choroba, z którą się idzie do lekarza, i którą się leczy. Jeśli wstydzisz się „zboczonego dziada” to idź do kobiety proktologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×