Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak odzyskać straconą miłość?

Polecane posty

Gość gość

Jesteśmy już od ponad pół roku razem. Co prawda było mi źle bo czułam się jak taka lalka którą pocałuje przytuli czasami coś powie, odrzuci na bok i mnie nie zna. No ale do rzeczy. Ostatnio zakochał się we mnie chłopak z klasy. Zaczęło się od tego że zaczął mnie odprowadzać do domu i wgl. Pewnego dnia również mnie odprowadził po szkole rozmawialiśmy. Ale w pewnym momencie zapytał mnie "jak ma mi udowodnić że mnie kocha" no a ja na to "nie wiem" głupia byłam że nie dałam mu od razu kosza. Posiedział chwile w moim bloku i zapytał jeszcze raz o to samo i ja tak samo odpowiedziałam. W pewnym momencie powiedziałam że już muszę iść a on przysunął mnie do ściany i mnie pocałował. Ja od razu jak wryta pobiegłam do domu i musiałam się komuś wygadać toteż zadzwoniłam do koleżanki. Na drugi dzień wysyłam liściki na lekcjach. I pisał ze mnie tak kocha i zrobi dla mnie wszystko. Nie było mojego chłopaka wtedy w szkole więc jeszcze o niczy nie wiedział. Wróciłam do domu tym razem sama i odrazu napisałam. Bo nie dałam rady już przestać o tym myśleć i musiałam mu o tym powiedzieć. On oczywiście zerwał ale dopiero teraz czuje że mi tak cholernie na nim zależało. Ja się pocielam zamdlałam z tego wszyskiego. On o tym nie wie i ja go błagałam ale on nic. pomóżcie co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×