Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Płeć dziecka poczęcie orgazm

Polecane posty

Gość gość
N ie mamy pusto w łbach. Właśnie wspominam to jak kochałam się z mężem z czułością. Ty masz pusto we łbie skoro obrzydza cię pisanie o seksie, miłości i dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko poczęte z miłości??Dziecko robi się po to żeby je kochać.Dziecko jest na pierwszym miejscu a potem mąż. A in vitro czy strzykawki to też z miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam in vitro więc nie szczekaj. Miałam z******ty seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sa wyjątki idiotko kiedy już samemu począć dziecka nie można ! a co uprawiasz seks ze swoim fagasem aby tylko zalać i niech się dzieje co chce ? niedoj****a jakaś jesteś gościówo z dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie o chromosomach X i Y to sie dowiecie skad plec u dziecka ciemnoty skonczone!!! A tak na marginesie - to wiedza z podrecznika piatej klasy szkoly podstawowej! Co robikyscie na lekcjach biologii? Odrabialyscie lekcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dziecko po inseminacji, więc o orgaźmie nie było mowy ;) - jest chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko luźne pisanie, a niektórzy zaraz spina. Zero dystansu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak w ogóle można zakonczyć seks bez orgazmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był orgazm i bedzie córka i to w dni plodne. Planowanie płci to bzdura i sie nie sprawdza. Według kalendarza chińskiego rownież powinien być chłopiec. To sa wymysły. Mowi sie, ze dieta ma wpływ na płeć co tez jest bzdura i niby jak sie zje cytrusa to bedzie córka bo zakwasi organizm. Drogie panie to jest bzdura jakich mało ponieważ jak zjemy np. Cytrynę to niby ma odczyn kwaśny ale w naszym orgaznizmie zmienia odczyn na zasadowy i zamiast zakwaszac organizm to go odkwasicie :) No ale wierzyć w bzdury trzeba. Płeć to czysty przypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U człowieka występują 22 pary chromosomów autosomalnych i jedna para chromosomów płci, która odpowiada za determinację płci. Łącznie kariotyp człowieka tworzą 23 pary chromosomów. Osobnik posiadający chromosomy XX jest płci żeńskiej, natomiast osobnik z jednym chromosomem X i jednym chromosomem Y – będzie płci męskiej. X jest większy od Y i zawiera więcej genów. Y zawiera gen SRY determinujący płeć męską. Płeć determinowana jest zatem przez chromosom otrzymany od ojca. W tej sytuacji samce są płcią heterogametyczną bo mogą wytwarzać dwa rodzaje gamet a samice płcią homogametyczną. Gen SRY powoduje tworzenie się jąder, a one testosteronu, który z kolei warunkuje drugorzędowe cechy płciowe: prącie, nasieniowody i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli z komórką jajową połączy się plemnik, który niesie materiał genetyczny z chromosomem X, to mamy do czynienia z zestawem chromosomów płciowych 46 XX – jest to dziewczynka. Jeżeli jest to plemnik z materiałem genetycznym Y, wtedy mamy chłopca i prawidłowy kariotyp 46 XY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płeć dziecka zależy od rodzaju chromosomu płciowego, który „dostanie” od ojca. Od matki zawsze jest to chromosom X, natomiast plemniki mogą zawierać chromosom X lub Y. Jeśli do komórki jajowej „dobiegnie” plemnik z chromosomem X – urodzi się córka, a jeśli z chromosomem Y – powinien być syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eeeeetam! nieprawda! naukofcy g****o wiedzo! trza bułke połrzyc pod poduszko jak sie chłop do ciebie bieże to bedzie dziewuszka a jak chceta miec chłopoka to trza siekiere pod łuszko schowac to bedzie syn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo plemniki mojego męża. Synu i córcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha nic już mnie nie zdziwi jak też to,że tylko prawdziwy mężczyzna spłodzi syna,a ciapkowaty płodzi córki :D bzdury na kołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak nie chcecie dziecka to musicie wlozyc sobie zabek czosnku w pepek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo do ucha ....hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naukowcy twierdzą że każdy mężczyzna ma silniejsze plemniki X czyli żeńskie niż Y męskie, więc jeśli do pełnego stosunku dojdzie kilka dni przed owulacją to przetrwają do owulacji tylko plemniki żeńskie. Na przykład u mnie to się sprawdziło, współżyłam dzień przed owulacją mam syna ,współżyłam 3 dni przed owulacją mam córkę. Często jednak owulacja może się przesunąć i nici z wybranej płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×