Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szablowa

Trzynaście powodów

Polecane posty

Ktoś oglądał ten serial lub czytał książkę? Bardzo się wciągnęłam. Całość jest intrygująca i świetnie się ogląda. Serial wyprodukowany przez Netflix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogladałem 12 gniewnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o czym to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałam, 3/10 Serial jest bardzo infantylny, dobry dla gimnazjalistów. Problemy i reakcje bohaterów są tak szczeniackie, że ciężko się na to patrzy. Oglądałam z nudów ale i tak przewijałam niektóre fragmenty. Nie polecam widzom starszym niż 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie się podobał. Świetny. 8.5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już szybciej Pierwszym Miłościom i innym poldkim serialom do poziomu gimbazy niż 13 powodom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Temat samobójstwa i tajemnic został fajnie przedstawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno nie wolno oglądać tego serialu jak ma się myśli samobójcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12226
Brak słów... Serial przedstawia samą prawdę jaka się znajduje i jest pod naszym nosem.Jest wiele dzieci które są wyśmiewane i prześladowane, a rodzice nawet nie mają o tym pojęcia ponieważ ich dziecko z nimi nie rozmawia, a potem nagle są zdziwieni dlaczego doszło do tragedii. Dzieci w gimnazjach, liceach są okrutne jeśli odbiegasz choć trochę od grupy zaczną się z ciebie nabijać,dokuczać ci. Zastanawialiście się jak wiele osób doświadczyło prześladowania w szkole? Bo ja tak i nie mam zamiaru patrzeć aż moje dziecko w przyszłości stanie się ofiarą lub prześladowcą. Kolejna rzecz którą poruszył autor i reżyser to gwałty które się zdarzają tylko jak dla mnie za mało się o tym mówi.Ofiary boją się o tym mówić dlatego że czują się zdeprawowane,brudne.Uważają że jeśli komuś powiedzą one je wyśmieją.Pamiętacie scenę jak Jessica bała się powiedzieć swojemu ojcu o gwałcie myślę że dlatego że myślała że straci u niego szacunek i miłość,że zmieni zdanie na jej temat choć w rzeczywistości tak nie było. Dlatego warto rozmawiać nawet jeśli ta rozmowa jest trudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze napisane. Podpisuję się pod tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam, że ma być drugi sezon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba jeszcze nie postanowione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym to by miało być? Sezon pierwszy stanowił zamknięta historię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Książkę czytałam, ciekawie napisana. W jeden dzień przeczytałam. Niestety serial mi się nie podobał. Tak jak ktoś wyżej pisał dałam radę obejrzeć dwa i pół odcinka. Może za stara jestem a to serial dla nastolatek? Temat ciekawy i potrzebny jednak serial moim zdaniem średnio zrobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sezon drugi potwierdzony. Serial ciekawy i warty dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo przyjemny seans/relaks. Dzięki za rekomendację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pewne, że zrobią drugi sezon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi się podobał. Obejrzałam w trzy dni, a zwykle zasypiam przy serialach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Courtney nieziemsko mnie wkurzała, ale Tony'ego i Claya polubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bohaterowie bardzo ludzcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dziewczyna zaczęła to oglądać, więc jej towarzyszyłem. Ona była zachwycona, ja wręcz przeciwnie. Według mnie zbyt dziecinny, zbyt "nastolatkowy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serial w ktorym glowna bohaterka to ofiara, a zamiast jej wspolczuc tylko z kazdym odcinkiem czuje sie do niej niechec i rozdraznienie. O pewne sytuacje sama sie prosila (po co poszla na impreze do tego kolesia skoro widziala jak dokonal g****u), to rozpamietywanie, ze ktos umiescil jej tylek na liscie (to az taka afera?) albo zrobil zdjecie jej majtek (po co pchasz sie w relacje z kolesiami ktorzy nie maja dobrych opinii?). Pewne rzeczy wazne, np. rozmowa z tym doradca/psychologiem, ktory jej nie pomogl. Ale wiekszosc jej problemow jest mocno wydumana i wyolbrzymiona. Jakos nie widac by ona cos dobrego zrobila dla innych i chyba faktycznie troche z niej taka krolowa dramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrwaz87
No właśnie wiele osób teraz chwali ten serial i sam się zastanawiam czy nie zacząć go oglądać. Chociaż trochę się obawiam, że jednak będzie bliższy nastolatkom, no a ja już dawno nim nie jestem. W ogóle teraz jest sporo fajnych seriali. Ostatnio widziałem u znajomego, który ma https://telewizjaswiatlowodowa.pl , że na HBO będzie jakiś nowy „Biała księżniczka”, historyczny, coś w stylu „Outlandera” czy „Dynastii Tudorów”. Chyba trzeba sprawdzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się wiele teraz fajnych seriali. Oprócz tego odkryłam również The Fosters.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam ten serial/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa. Laska byla wysmiewana? Mowili, ze ma fajny tylek i tyle. Mi chłopcy w ttm wieku mowili, ze jestem brzydka, a jakos sie nie zabilam. Rozumiem, ze nadmiar urody to problem. Serial ogladalam, podobal mi sie, ale dalabym tak z 6/10 maks. Czekam na drugi sezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Historia jest bardziej złożona niż ładny tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy drugi sezon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×