Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nigdy nie bylem w zadnym zwiazku z kobieta a mam juz 31 lat i czas na stabilizac

Polecane posty

Gość gość

do tej pory nie uznalwalem czegos takiego jak zwiazki, mauzenstwa itd. Poznawalem kobiety na jeden raz co noc. Nie wiem ile tego bylo nie liczylem. Ale teraz zmienilem zdanie chce poznac jedna kobiete i po prostu z nia sie ozenic i miec dzieci. Tylko nie bardzo wiem jak zaczac. Mam troche zle nawyki do poznawania kobiet bo od razu sie do nich dobieram a jak jakas stawiala opor to odpuszczalem. Teraz bede udawal gentemena i nie dotykal wcale kobiet. Nie wiem tylko co jak ktoras zapyta czy bylem w zwiazku to co powiedziec? Powiedziec ze nie i udawac ze jestem prawikiem czy po prostu wymyslic ze bylem w jakims krotkim zwiazku czy dwoch bo podrozowalem po swiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt najwyższa pora, tylko nie wybierz sobie jakiegoś paszczura albo pustej idiotki. Generalnie, nie bierz byle czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktora cie bedzie chciala z takim przebiegiem pewnie jestes chodzaca wylegarnia chorob :/ ja bym brzydzila sie ciebie tknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam takiego znsjomego z pozoru przystojny inteligentny dzielilam z nim mieszkanie I caly czas widzialam jak przyprowadzal sobie laski. Lubilam go ale on zawszecwydawal mi sie jakis taki sliski oblesny.. nie wiem czy potrafilabym z takim sie.zwiazac :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie to idealny kandytat na meza - wyszalal sie i juz nie bedzie chcial wiecej najgorsze sa prawiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rotkim zwiazku czy dwoch bo podrozowalem po swiecie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałeś dodać, że te wszystkie laski na jeden raz to na redtube były.. Kiepskie prowo kogoś, kto nigdy nie miał kobiety, ewentualnie ze dwie, które szybko się ulotniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.... czesto poznawalem kobiety na 1 noc i to nic zlego. Poza tym dla mnie to wazne zeby miec rodzine bo juz koledzy maja zony i dzieci jakeis powazne rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×