Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks z niepełnosprawnym fizycznie

Polecane posty

Gość gość

Mój facet ma 15 cm penisa. Jak sobie radzicie z takim czymś? Ja udaje za każdym razem orgazm, marząc o czarnym drągu. A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja k sobie radzi twój facet ze świadomością, że uprawia seks z osobą niepełnosprawną intelektualnie? Wyobraża sobie, że robi minetkę Marii Skłodowskiej Curie? Ciekawe zagadnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15cm to jest normalny wymiar penisa u wielu ludzi i na dodatek wystarczający do udanego seksu. Szkoda, ze twój facet nie wie, co wypisujesz. Na prawdę niech sobie znajdzie normalną dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny rozmiar to 18-22 cm. Statystyki są celowo zaniżane żeby nie martwić maluszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie niestety prawda jest brutalna. Po co produkowano by takie duże wibratory gdybyście zaspokajali swoje kobiety? Dobry q**s to duży q**s a najlepiej dwa na raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden Staszek z ambarasem rzekł że mały jego ptaszek Myśli wezmę sobie Asie nie ruszana pok***sze czuła tylko biorąc w paszcze Wziął więc Kasie na tarasie się wypięła no i płacze mówi co ty tam majstrujesz kiedy zaczniesz działać ch**em "Już włożyłem!' "Nic nie czuje" Morał tej historii prosty mały ptaszek jest żałosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wredne baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×